פרויקטים פרטיים

דירה בפולג

אדריכלות ועיצוב פנים: יגאל יקיר

צילום: גידי בועז

כך נראית אהבה ממבט ראשון. ברגע שהלקוחה ראתה את עץ האלון העתיק המיוחד של דגם NX650 כבר לא יכלה לחשוב על שום חומר אחר כמתאים יותר לדירתה החדשה. היה לה ברור שהוא יהיה המטבח שלה ולא רק זאת. הוא הפך לנקודת המוצא וההתייחסות לכל עיצוב הדירה.

היא כל כך אוהבת את המראה והנוכחות שלו ולכן היה לה חשוב שהעץ המיוחד הזה ישתלב במקום משמעותי בבית ובעיצוב הכולל שלו, כך שיוכלו ליהנות ממנו כל הזמן ולאורך זמן.

עץ האלון של דגם NX650 הוא עץ טבעי אותנטי מפירוק טירות ומבנים עתיקים עם כל המאפיינים של עץ ישן, כמו: הבדלי גוון, חורי תולעי עץ או סיקוסים (עיניים) וכמובן סימני הזמן. העץ עבר עיבוד מיוחד ולכה בשתי שכבות וחזר להיות חומר איכותי כדלתות מטבח.

דגם NX650 נבחר לקיר הארונות הגבוהים במטבח, שהוא למעשה צלע של חלל המגורים כולו, כך שהעץ נראה במלוא תפארתו מכל מקום בחלל המגורים.

בקיר הגבוה נפערה גומחה למוצרי החשמל הקטנים, כדי שיוכלו להיות בנגישות נוחה לתפעול. בתחתית הארונות העליונים הוטמע פס תאורת לד ועל הקיר מוקמו מדפי אלומיניום ממערכת FRAME RACK בגוון שחור.

לאי במטבח, שזכה לממדים נדיבים ועליו מוקמו נקודות המים והבישול, נבחרו חזיתות מזכוכית בגוון לבה כהה מדגם NX912 בגימור מט. עיקר העבודה במטבח מתבצעת על האי. הוא מספיק גדול להכיל את הכיור, הכיריים, משטחי עבודה נרחבים ואזור ישיבה.

יתרת הריהוט בבית נבחרה בלא פחות נחרצות והקפדה ותמיד בדאגה שתתאים לעץ האלון במטבח. בסופו של דבר כל פריט בבית מצא את מקומו המדויק.

נגישות