אם אפשר לדבר על טרנד קבוע בעולם מטבחי היוקרה אפשר לומר שהוא מטבחים לבנים. כן, אין ספק שמטבחים בצבע לבן הם בגדר תופעה אל זמנית בזירת עיצוב המטבח העולמית וכמו כל תופעת עיצוב גלובלית גם במקרה של 'מטבחים לבנים', הלקוח הישראלי מתגלה כאנין טעם ומאמץ חידושים נלהב.

"לבן מלוכלך"

אולי חלקכם חוששים ממטבח לבן במקום שהכי מתלכלך בבית, כי הרי ברור שעל רקע לבן כל כתם נראה לעין. האדים, החום, שאריות המזון והנתזים הבלתי נמנעים במהלך העבודה במטבח הם חלק מהשגרה במטבח ומאיימים על כל מטבח לבן. ובכל זאת כיצד אפשר לאמץ לנו בעיצוב הבית גם מטבח לבן? אז התשובה היא: האיכות. אם יצרן המטבח שלכם משתמש בחומרים מעולים, הרי שהלכלוך לא ייטה להצטבר עליהם, הם יהיו עמידים וגם קלים לניקוי. מרגע שזה הפך לאופציה, הצבע הלבן והאלגנטי, שמתאים לכל כך הרבה מקומות בעיצוב, יתאים גם לעיצוב המטבח.

ובכל זאת הערת אזהרה. הטרנד של מטבחים בצבע לבן כל כך נפוץ ומבוקש בשנים האחרונות עד שגם יצרנים פחות איכותיים מציעים דגמים לבנים. אבל זכרו, לא כל מטבח לבן הוא מטבח לבן, שיישאר לבן לאורך זמן, ולא כל מטבח לבן מורכב מחומרים עמידים וקלים לניקוי. מומלץ לבחון את הנושא מקרוב. אם בוחרים במטבח לבן חשוב לרכוש אותו רק ממותג מטבחים מוביל, שמתמחה במטבחי יוקרה בסגנון הזה. מותג next125 של חברת Schuller מגרמניה מציע, למשל, מספר אופציות למטבחים בלבן מסוגים שונים של חומרים. לכולם איכות גבוהה ביותר והתאמה מושלמת של כל החלקים החשופים באותו חומר וגוון שתבחרו. לדוגמא: אם בחרתם בדלת מסוימת למטבח שלכם, אזי כל הדפנות הנראות לעין יהיו מאותו החומר ומאותו הגוון.

חשוב לציין שמטבחים בלבן הם רק אחד מהטרנדים החמים בעולם מותגי היוקרה למטבח. רבים מהיצרנים של מטבחי יוקרה אמנם אימצו את טרנד המטבחים בלבן, אבל במקביל מוצעים גם שלל סגנונות וטרנדים מרהיבים אחרים במטבח. אחת היצרניות המובילות בזירה הבינלאומית בייצור מטבחי יוקרה היא חברת שולר בגרמניה. החברה שנוסדה בשנות השישים של המאה הקודמת נחשבת היום ליצרנית המטבחים הגדולה והחשובה בגרמניה ואחת הטוענות הרציניות לכתר האירופאי כולו. המטבחים של שולר מתאפיינים בפשטות עיצובית בסגנון אסכולת הבאוהאוס עם קווים סופר אלגנטיים, ובאותה נשימה הם מתאפיינים בתחכום טכני ואיכות בלתי מתפשרת. לצד הקפדה על איכות יוצאת דופן שולר גם נחשבת לחברה ירוקה ומאוד אקולוגית, שהליך היצור במפעליה נעשה מתוך מודעות לקיימות ואיכות הסביבה.

אולם תצוגה מרשים בישראל

Schuller היא אחת מהחברות הבינלאומיות שמחזיקות נציגות מקצועית ואמינה בישראל. באולם התצוגה המפואר של החברה בהרצליה פיתוח תוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי ממיטב הדגמים ממותג הפרימיום היוקרתי של מטבחי שולר – next125.

מאמרים נוספים על מטבחים לבנים

מטבח לבן תמיד מנצח

תכנון ועיצוב: אדריכלית אורלי אקסלרוד פוגלצילום: עודד סמדר אפשר לומר כמעט בוודאות שמטבח לבן יוקרתי יהיה מטבח אופנתי לנצח. לבן אינו נחשב לצבע. הוא מוחלט.

המשך »

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן  תכנון ועיצוב: אדריכלית אורלי אקסלרוד פוגל  צילום: עודד סמדר מטבח מודרני לבן משדר פתיחות, יוקרה, ניקיון ואלגנטיות. הוא איננו טרנד חולף ואין

המשך »

מטבחים בצבע לבן

מהו הצבע המתאים ביותר למטבח? תשובה אחת אין, אך אין ספק שמטבחים בצבע לבן נחשבים ליוקרתיים ונשארים עדכניים ללא זמן תפוגה. אם נוסיף לבחירת הגוון שימוש בחומרים איכותיים

המשך »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *