מהו הצבע המתאים ביותר למטבח? תשובה אחת אין, אך אין ספק שמטבחים בצבע לבן נחשבים ליוקרתיים ונשארים עדכניים ללא זמן תפוגה. אם נוסיף לבחירת הגוון שימוש בחומרים איכותיים המטבח יוכל להישמר לאורך שנים רבות מאד.
הצבע הלבן משרה אווירה של יוקרה וניקיון ומאפשר שילוב של חומרים וגוונים נוספים לצידו בקלות. אפשר לשמור על המראה הלבן האחיד ואפשר לשלב גוונים נוספים, כמו במשטח העבודה, במוצרי החשמל ובפרזול. הצבע הלבן מבליט כל צבע או אלמנט אחר וגורם לכך שהפרזול, למשל, או צורת הדלת יהפכו לחלק עיצובי משמעותי ביותר בתכנון המטבח. הגוון הלבן מתאים מאד למטבח מודרני בקווים נקיים או למטבח בסגנון כפרי. הוא נהדר לשילוב עם זכוכית או מתכות שונות, כמו: נירוסטה, פליז או ברזל, שיציגו מטבח מודרני מושלם, או לשילוב עם עץ או אבן להצגת מראה כפרי. תכנון מקצועי ובחירותיכם יקבעו את אופיו של המטבח.
מטבחים בצבע לבן

מטבחים בצבע לבן

מטבחים בהתאמה אישית

הדרך הנכונה לתכנן מטבח באופן אידאלי היא תכנון בהתאמה אישית. בעלי הבית פונים לחברת מטבחים מוכרת ובוחרים בעיצוב המתאים להם ביותר מהעיצובים הקיימים באולם התצוגה או בקטלוגים של חברת המטבחים. אפשר לומר שהמטבחים הפופולריים ביותר הם מטבחים לבנים, המהווים את חוד החנית של המטבחים היוקרתיים.

תכנון עיצוב מטבח לבן על ידי אנשי מקצוע

בכדי לבצע תכנון של עיצוב מטבח לבן בצורה הטובה ביותר, כדאי לפנות לאנשי מקצוע המנוסים בתחום ולחברה שיכולה להציע מטבחים לבנים מסוגים שונים. את הגוון הלבן אפשר לקבל בעזרת חומרי גמר מגוונים, כמו: צבע, פורמייקה, זכוכית, חומרים אפוקסיים, עץ ואבן.
הסניף הישראלי של מותג הענק – שולר SCHULLER מגרמניה, המציעה ללקוחותיה בישראל את סדרת הפרמיום היוקרתית next125, נחשבת לרמה הגבוהה ביותר של עיצוב מטבחים. next125 מציעה רמת גימור ואיכות מהגבוהים שיש. הדבר חשוב שבעתיים במטבחים לבנים בהם איכות הגימור מאד בולטת.

חברת SCHULLER מציעים התקנה של מטבחים בצבע לבן מסדרת הפרמיום next125.
מה אפשר להזמין מסדרת הפרמיום היוקרתיתnext125 של חברת שולר? אפשר לבחור בחומרי גלם שונים בהתאם לטעמכם האישי, כגון: מטבח עם דלתות צבע, מטבח עם חזיתות פורמייקה, פניקס (סוג של ציפוי עמיד במיוחד), זכוכית, גרניט פורצלן ועוד. כל אחד יוכל לבחור את העיצוב המתאים ביותר לטעמו האישי ולסגנון העיצוב שלו. יחד עם הצוות של חברת שולר SCHULLER, הנמצא בסניף הרצליה פיתוח, תוכלו לקבל הצעה מקצועית לתכנון ועיצוב המטבח החדש שלכם. תכנון המטבח נעשה בהתאמה אישית מלאה לחלל ולבני הבית. המטבח נבנה מהחומרים האיכותיים ביותר, מהטובים בעולם, על מנת לשמר את המטבח במצב חדש ומרהיב לאורך שנים רבות.