ארונות מטבח פורמייקה ואפשרויות נוספות מתוכם תוכלו לבחור

הפורמייקה עברה שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות. התפתחות הטכנולוגיה עשתה בה פלאים ורמת הגימור והמראה שלה השתנו לבלי היכר.

הפורמייקה תמיד הייתה חומר גלם מועדף בייצור מטבחים ודלתות בכלל. הטכנולוגיה המתקדמת רק הוסיפה, קידמה ושדרגה את הפורמייקה לחומר גלם ראשון במעלה גם מבחינת הנראות שלו ואפשר לומר שהיא בהחלט אחד מחומרי הציפוי אשר שולטים בעולם של ארונות מטבח מעוצבים.
מעבר ליתרונות הרבים של הפורמייקה כחומר גלם: עמידות גבוהה במיוחד, אפשרות לטקסטורות שונות וניקוי קל ופשוט, ארונות מטבח העשויים מפורמייקה מתאפיינים היום במראה יוקרתי ואלגנטי ולכן משתלבים בצורה הרמונית ויפה בעיצוב מודרני של מטבחים עכשוויים.

מטבח פורמייקה 3 - ארונות מטבח פורמייקה

ארונות מטבח פורמייקה

חזיתות פורמייקה

מכיוון שהפורמייקה היא חומר מתועש ישנה חשיבות מאד גדולה לחברה המייצרת אותה. לא כל הפורמייקות הן באיכות זהה. לעובי החומר ישנה משמעות רבה ואופי הציפוי יכתיב הן את המראה הסופי שלה והן את עמידותה לשריטות, לטביעות אצבעות, ללכלוך וכדומה.
הפורמייקות עם פני שטח ברמת עמידות גבוהה, תהיינה כמובן קלות לניקוי ולתחזוקה, אך גם הנראות שלהן תהייה יוצאת מן הכלל. לעתים יהיה קשה להבחין אם מדובר בחזיתות פורמייקה, צבע, עץ או חומרים מתועשים אחרים.

איך בוחרים ארונות מטבח מעוצבים?

אם הפעם האחרונה בה חיפשתם ארונות מטבח הייתה לפני שנים תופתעו לגלות עד כמה עולם המטבחים הוא עולם צומח ומתפתח והליך החיפוש הנוכחי יפתח בפניכם צוהר לעולמות של עיצובים חדשניים ומיוחדים. האפשרויות הינן רבות ומגוונות כאשר לצד ארונות המטבח מפורמייקה וארונות מטבח מעץ ישנן עוד אפשרויות רבות. חומרים רבים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות נכנסו לתמונה וההיצע היום הוא רב מאד.

בכדי לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם חשוב בשלב הראשון להיחשף לכמה שיותר מהחידושים בתחום עיצוב המטבחים. מומלץ לנסות ולראות כמה שיותר דוגמאות למטבחים, לבדוק חומרים ואיכויות. בשלב הבא, חשוב שתבינו את הדרישות והצרכים שלכם. האם יש לכם העדפה לחומר גלם מסוים? האם יש חידושים שלא תוותרו עליהם? האם קיבלתם החלטה לגבי הצבע או הטקסטורה של ארונות המטבח? מה התקציב המתאפשר לכם או שקיבלתם החלטה לגביו להשקעה במטבח החדש שלכם? קבלת ההחלטות הללו תקל עליכם משמעותית את הליך בחירת ארונות המטבח. קחו בחשבון שאם אתם מתקשים לקבל החלטות או לא בטוחים שאתם עושים את ההחלטות הנכונות – בכל זאת יש גם שיקולים טכניים שצריך לקחת בחשבון, תמיד תוכלו להיוועץ עם מעצב/ת פנים או איש מקצוע המכיר לעומק את עולם עיצוב המטבחים. איש מקצוע יוכל לסייע לכם להגיע לתוכנית המטבח הנכונה ביותר עבורכם ואף לעזור לכם לבחור את ארונות המטבח, הנראות שלהם וכל פרט חשוב למטבח החדש שלכם. חשיבה לעומק על הצרכים שלכם, סגנון החיים שמתאים לכם ואופי התנהלותכם תשפיע ותקל על החלטתכם בבחירת המטבח.

אם תגיעו למסקנה כי אתם מעוניינים בארונות מטבח פורמייקה זכרו שיש הבדלים באיכויות ובנראות בין המטבחים השונים. חשוב לבחון את היצרן ואת התוצאה שאתם אמורים לקבל.
אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה של המותג next125 להתרשם ממגוון רחב של מטבחי יוקרה מעוצבים, אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשלבים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, את העיצובים המרשימים ביותר ואת כל החידושים הכי מבוקשים.

3 - ארונות מטבח פורמייקה