אלגנטיות, יוקרה וניקיון

הצבע הלבן משדר לנו בדרך כלל פתיחות, יוקרה, ניקיון, אלגנטיות, יופי. הוא אחד הגוונים המועדפים בעיצוב הבית בכלל ולא מעט בוחרים בו כגוון המועדף לעיצוב המטבח שלהם.

לפעמים חוששים ממטבח לבן במקום שהכי מתלכלך בבית, כי הרי ברור שעל רקע כל גוון בהיר, ובמיוחד אם הוא לבן, כל כתם יבלוט לעין. האדים, החום, שאריות המזון והנתזים הבלתי נמנעים במהלך העבודה במטבח הם חלק מהשגרה במטבח ומאיימים על כל מטבח לבן. אז כיצד בכל זאת אפשר לאמץ לנו בעיצוב הבית מטבח לבן ללא היסוס? התשובה היא: האיכות.

אם יצרן המטבח שלכם משתמש בחומרים מעולים ומתקדמים, הרי שהלכלוך לא ייטה להצטבר עליהם, הם יהיו עמידים יותר וקלים לניקוי. במקרה כזה הצבע הלבן והאלגנטי, שמתאים לכל כך הרבה מקומות בעיצוב, יתאים גם לעיצוב המטבח.

מודרני לבן - מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן – אפשרויות ויתרונות

המטבח המודרני מאד אוהב צבעים מוחלטים. הגוון הלבן הוא ללא ספק הגוון המועדף. הוא בהיר ונעים לעין, הוא ישתלב נהדר כמעט עם כל דבר סביבו, גם אם הוא בסגנון שונה ממנו ונעים לחיות איתו לאורך זמן. אם התכנון עמוס ואתם מעדיפים ארונות רבים הוא הגוון הנוח ביותר למטרה זו, כי הוא יכביד פחות.
כאשר מעצבים אותו בסגנון מינימליסטי מודרני הוא יתמזג נהדר עם סביבתו ויוסיף פן של ניקיון צורני לאופי הבית כולו.

מכיוון שהצבע הלבן הוא גם גוון שבולט במוחלטות שלו חשוב להקפיד על איכות המוצר. כדאי לבחור רק רמת גימור מאד גבוהה. קל יהיה לראות בו פגמים בייצור או איכות נמוכה. יהיו הבדלים בחיבורים, בקנטים ובאלמנטים נוספים.

עיצוב מטבח לבן

בעיצוב מטבח מודרני לבן בדרך כלל נמצא מגוון פרמטרים נוסף, כמו: עיצוב בקווים נקיים, מתמשכים, צבעוניות מועטה ואחידה, מינימליזם, סימטריה, שימוש במספר מצומצם יחסית של חומרים, עיצוב בסגנון הבאוהאוס. את מוצרי החשמל נבחר בדרך כלל מנירוסטה, שיוסיפו פן מודרני לא משתלט מדי, שעדיין שומר על המראה הנקי לעין.

למותג next125 מבחר של מטבחים מודרניים מחומרים שונים ובגוונים שונים של לבן. האיכות והרמה הטכנולוגית הגבוהה של החברה מציעים חומרים חדשניים, שיהפכו כל שאיפה למטבח לבן למציאות פרקטית ונוחה. זו יכולה להיות דלת מפורמייקה, מצבע, מפניקס, מ-HDL, מזכוכית מבריקה או מזכוכית בגוון מט. הכל בהתאם לטעמכם האישי. כל חומר שתבחרו יוכל להניב את מטבח החלומות הלבן שלכם.

תוכלו לפגוש את האפשרויות השונות באולם התצוגה ברחוב גלגלי הפלדה 19 בהרצליה פיתוח. צוות מעצבים, מקצועי ומנוסה, ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המטבח המתאים ביותר.

 

1 - מטבח מודרני לבן