המטבח הפך בשנים האחרונות למקום המשמעותי ביותר בבית. כל ההתרחשויות החשובות קורות במטבח. הוא פתוח, נגיש ומעבר לנוחות הבישול בו – יש לו חלק נכבד בעיצוב הכולל של הבית. המשמעות היא שיש דרישות וציפיות מעיצוב ותכנון המטבחים היום ולכן נמצא בהם את הטרנדים האחרונים בעיצוב. אפשר בקלות להתמכר למטבח המודרני.

מטבח אותנטי

המטבח הפתוח הוא הצהרה עיצובית. הוא מראה לסגנון החיים, לאישיות האינדיבידואלית וישרת באופן פונקציונלי ואסתטי כל פעולה חיונית בו. אנחנו מכנים זאת "מטבח אותנטי".
המטבחים ממוקדים באנשים. מצד אחד איכות וחומרים מתקדמים, שנועדו להקל על ההתנהלות ותחזוקת המטבח, ומצד אחר אסתטיקה גבוהה שתהפוך את המטבח למקום אלגנטי, מרגש ואישי.

אי עם נוכחות

האי במטבח המודרני הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב. הוא איננו טרנד חולף. הטרנד המוביל היום הוא אי כגוש מרכזי עם נוכחות. תנו לו נפח, הוסיפו לו עניין. האי במטבח הוא היחידה המקשרת בדרך כלל בין ארונות המטבח צמודי הקיר לבין פינת האוכל או הסלון. עשו אותו מיוחד. הוא לא חייב לשבת ישירות על הרצפה. הוא יכול להיות רצף ארונות על רגלים כמו קובייה מרחפת, אפשר להקדיש חלק ממנו לישיבה, אפשר לתכנן אותו כשולחן בישול על רגלי עץ מסוגננות, כמו שולחן הבישול האלגנטי של המותג next125.

דלתות מתכנסות

על מנת לשמור על סדר במטבח הפתוח ועל אחידות החזיתות החיצוניות נכנסו לתמונה דלתות מתכנסות, שיכולות לתת מענה נפלא להסתרת חלקים במטבח או אפילו מטבחים שלמים. הדלתות המתכנסות נפתחות ומתכנסות לכיסים בצידי הארונות, כך שאינן מפריעות בחלל המטבח כאשר הן פתוחות. בסיום העבודה, עם סגירתן, הדלתות מציגות חזיתות גבוהות, נקיות ומרשימות, כארון קיר. אפשר לתכנן מטבחים שלמים, כולל מוצרי החשמל, מאחורי הדלתות הגבוהות. בחללים דו שימושיים, כמו שמתוכננים לעיתים קרובות בדירות סטודיו או בדירות קטנות, הן פתרון נפלא. גם במטבחים גדולים, נרצה לסגור חלקים ממנו בסיום הפעולה, כמו משטחי העבודה למוצרי החשמל הקטנים, או להסתיר תנורי אפיה או חלקים אחרים.

ארונות תצוגה מזכוכית (ארונות וויטרינה)

ארונות התצוגה מזכוכית אינם עוד פתרון דקורטיבי בלבד בארונות העליונים במטבח אלא הם יחידות מרשימות העומדות בפני עצמן. אפשר להציג בהן בצורה מושכת ונטולת אבק כלים יפים, אוספים או מוצרים שונים. יחידות התצוגה או האחסון יהיו בדרך כלל בעיצוב, שיוכל להתחבר לכל סגנון מטבח, ולהעניק עיצוב אלגנטי ושיק סלוני בכל מקום בו יוצבו.

מדפים פתוחים, ספריות ועוד

מערכות מדפים פתוחים מסוגים שונים, מעץ, בצבע או ממתכת, ספריות או חיפויים עם אלמנטים שימושיים תלויים לכלים ולאביזרים שונים יהפכו כל מטבח למקום מרשים עם תוכן עיצובי אינדיבידואלי.

מערכות מדפים מסוגננים מאלומיניום, שיושבות על משטחי העבודה או תלויות על הקיר, מוסיפות אופי ועוזרות לשמור על כלי המטבח מסודרים ונגישים לכל מי שמבקש לעצמו מראה מודרני, אוורירי וקליל. ספריות או יחידות מזנון יהוו קישור אלגנטי מרתק לחללים הציבוריים הנושקים למטבח. שילוב תאורה באלמנטים הפתוחים או הסגורים תוסיף לכל מטבח תכונות עיצוב חדשות.

עגלת בר

עגלת הטרולי החדשה של מטבחי next125, מותג הפרימיום של מטבחי Schuller גרמניה, היא עיצוב שזז. עגלת בר על גלגלים בעיצוב גרפי, ניידת וקלילה, תהיה נפלאה להכנה, אחסון והגשה של רטבים, או משקאות. עגלת הבר תוכל להתנייד באלגנטיות בין מוקדי האכילה והישיבה במסלול המטבח, פינת האוכל והסלון.

עיצוב אישי לאורך זמן

הקומפוזיציה של המטבח המודרני משרתת כמה מטרות. העיצוב יכול להיות אינדיבידואלי ויוצא דופן. הכל מותאם באופן אישי. כל מטבח יכול להיות יוצא מן הכלל ועכשווי. כאשר מזמינים מטבח מחברה גדולה בעלת מוניטין הטרנדים האחרונים יהיו נוכחים, אך לא כאלו שיהיו ברי זמן תפוגה קצר מועד. אלו יהיו עיצובים משמעותיים, שתמיד ישרתו כמה מטרות וייקחו בחשבון שיקולים פונקציונליים לצד אסתטיים עם טכנולוגיה ואיכות לשנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *