מטבח עם חזיתות זכוכית

מטבח עם חזיתות זכוכית

אנשים תמיד הוקסמו מזכוכית . שקופה ובו בזמן קשה וחזקה. זכוכית הכניסה אור לבית.

אחת היתרונות של הזכוכית במטבח הינה שהזכוכית הינה הגיינית וקלה לניקוי. מעבר לזה לזכוכית פני שטח ייחודיים היוצרים הבהק מיוחד ומעודן במקום  ניגודיות חזקה ונוצצת.

בגווני הזכוכית של Next125 האפקט  קצת יותר שקט , עדין ומתוחכם . חזיתות הזכוכית של Next125 מוגנות מקנטים מוצקים מאלומיניום מכל צדיהם היוצר מראה איכותי ביותר.

מטבחי הזכוכית יכולים להיות ללא ידיות או עם ידית אינטגרלית בתוך הדלת.

טרנדים נוספים בעולם עיצוב המטבחים
אם להודות על האמת, תכנון ועיצוב המטבח מהווה ברוב המקרים, משימה לא פשוטה. השאיפות והרצונות הן ליהנות מהמטבח המושלם – וב-“מושלם” הכוונה גם מהבחינה הפונקציונאלית וההתאמה לדרישות ולצרכי הדיירים וגם מבחינת עיצוב המטבח – על אותו מטבח הנבחר, גם לענות על הטעם האישי של הדיירים וגם להתכתב עם העיצוב של שאר החללים בבית.

עולם המטבחים טומן בחובו שפע של אפשרויות – חומרי גלם מגוונים, מגוון עצום של צבעים וטקסטורות, פרזולים מיוחדים ואלמנטים חדשניים.
היתרון הגדול אשר טמון במבחר האדיר של האפשרויות, הוא שכל אחד יוכל לבחור מבניהן את המטבח שיהיה מושלם מבחינתו – מבלי להתפשר על אף דרישה או על הפרט הקטן ביותר. מה שיכול להוות כחסרון, הוא היכולת לאבד את הידיים והרגליים בין מגוון האפשרויות. כך שאם לדוגמא אתם בשלב החיפוש אחר ארונות למטבח, תוכלו למצוא את עצמכם מתלבטים בין מטבח עם חזיתות זכוכית, ארונות מטבח פורמייקה ואולי עוד מספר אפשרויות של ארונות מטבח מעוצבים אשר עשויים מחומרים אחרים.

ארונות מטבח פורמייקה – רשימה ארוכה של יתרונות
הפורמייקה הוא חומר גלם איכותי נוסף שאנשים רבים ישמחו שהוא יהיה נוכח במטבח שלהם.
חשוב לציין כמובן, שהטכנולוגיה, תרמה תרומה גדולה גם לפורמייקה ולאיכות החומר – הפורמייקה של היום, היא רחוקה שנות אור מהפורמייקה שהכרנו פעם, שאולי נחשבה לפחות יפה ופחות איכותית. בין היתרונות של ארונות מטבח פורמייקה: חומר עמיד ואיכותי, גמישות עיצובית – הפורמייקה מגיעה במגוון רחב של דוגמאות, טקסטורות וצבעים – כך שלא משנה מה הטעם שלכם או העדפות שלכם בנושא, תוכלו לקבל את המענה על מבוקשכם.
יתרון נוסף של הפורמייקה בא לידי ביטוי בתחזוקה – ניתן לנקות את הפורמייקה בקלות. ארונות מטבח אשר עשויים מפורמייקה מבוקשים בעיקר בגרסה הלבנה שלהם – אנשים אשר מעוניינים במטבחים לבנים ואלגנטיים, ימצאו את הפורמייקה כחומר גלם אשר יספק עבורם את הגוון הלבן המבוקש.
היתרונות הרבים של הפורמייקה, הפכו את ארונות המטבח אשר עשויים מחומר הגלם האיכותי הזה, לככב לצד חזיתות זכוכית – ושניהם מהווים כיום את הטרנדים החמים בעולם עיצוב המטבח. כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה,, לבחור בקפידה את אותם ארונות מטבח בהם אתם בוחרים וכמובן, לשים דגש על פרמטרים נוספים מלבד חומרי הגלם מהם עשויים ארונות המטבח – גמורים, פרזולים, תוספות וכן הלאה..

אם גם אתם מעוניינים באחד מאותם חזיתות זכוכית, ארונות מפורמייקה או ארונות מטבח מעוצבים מחומרים אחרים, תוכלו למצוא מענה איכותי על הדרישות שלכם באולם התצוגה המרשים של Next 125. צוות המעצבים המנוסים, ישמח לעמוד לשירותכם ולהציג בפניכם את הדגמים החדישים והאיכותיים ביותר העשויים, זכוכית, פורמייקה וחומרי גלם אחרים. אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה הממוקם בהרצליה פיתוח, להתרשם מהמבחר ולבחור את המטבח המושלם בעבורכם.

 

2017-06-18T15:00:48+00:00