ארונות מטבח פורמייקה ואפשרויות נוספות מתוכם תוכלו לבחור
הפורמייקה עברה שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות. היא עדיין נשארה אותו חומר ציפוי לדלתות, עמיד וחזק יחסית, אך הגימור והמראה שלה השתנו לאין היכר.

הפורמייקה תמיד הייתה חומר גלם מועדף בייצור מטבחים בשל עמידותה. כיום הטכנולוגיה המתקדמת קידמה ושדרגה את הפורמייקה לחומר גלם ראשון במעלה גם מבחינת הנראות שלו והיא בהחלט אחד מחומרי הציפוי אשר שולטים בעולם של ארונות מטבח מעוצבים.
מעבר ליתרונות הרבים של הפורמייקה כחומר גלם: עמידות גבוהה במיוחד, אפשרות לטקסטורות שונות וניקוי קל ופשוט, ארונות מטבח העשויים מפורמייקה מתאפיינים היום במראה יוקרתי ואלגנטי ולכן משתלבים בצורה הרמונית ויפה בעיצוב מודרני של מטבחים עכשוויים.
 
חזיתות פורמייקה
מכיוון שהפורמייקה היא חומר מתועש ישנה חשיבות מאד גדולה לחברה המייצרת אותה. לא כל הפורמייקות הן באיכות זהה. ישנן דקות יותר ולכן פחות עמידות וישנן רב שכבתיות ו/או עם ציפוי חזק ועמיד במיוחד.
ישנן פורמייקות עם פני שטח ברמת עמידות מאד גבוהה, שהן כמובן קלות לניקוי ולתחזוקה, אך גם הנראות שלהן היא יוצאת מן הכלל. לעיתים יהיה קשה להבחין אם מדובר בחזיתות פורמייקה, צבע, עץ או חומרים מתועשים אחרים.

איך בוחרים ארונות מטבח מעוצבים?
אם הפעם האחרונה בה חיפשתם ארונות מטבח הייתה לפני שנים תופתעו לגלות עד כמה עולם המטבחים הוא עולם צומח ומתפתח והליך החיפוש הנוכחי יפתח בפניכם צוהר לעולמות של עיצובים חדשניים ומיוחדים. האפשרויות הינן רבות ומגוונות כאשר לצד אותם ארונות מטבח פורמייקה וארונות מטבח מעץ ישנן עוד אפשרויות רבות, כאשר כל אחת מהן מתאפיינת בשורה לא קצרה של יתרונות.
בכדי לבצע את הבחירה הנכונה (ו”נכונה” זה כמובן אינדיבידואלי, כי מה שנכון ומתאים עבורכם לא בהכרח יהיה נכון עבור אנשים אחרים), חשוב בשלב הראשון להיחשף לכמה שיותר מהחידושים בתחום עיצוב המטבחים. מומלץ לנסות ולראות כמה שיותר דוגמאות למטבחים, לבדוק חומרים ואיכויות. בשלב הבא, חשוב שתבינו את הדרישות והצרכים שלכם. האם יש לכם העדפה לחומר גלם מסוים? האם יש חידושים שלא תוותרו עליהם? האם קיבלתם החלטה לגבי הצבע או הטקסטורה של ארונות המטבח? מה התקציב המתאפשר לכם או שקיבלתם החלטה לגביו להשקעה במטבח החדש שלכם. קבלת ההחלטות הללו תקל עליכם משמעותית את הליך בחירת ארונות מטבח.
קחו בחשבון שאם אתם מתקשים לקבל החלטות או לא בטוחים שאתם עושים את ההחלטות הנכונות – בכל זאת יש גם שיקולים טכניים שצריך לקחת בחשבון, תמיד תוכלו להיוועץ עם מעצב/ת פנים או איש מקצוע המכיר לעומק את עולם עיצוב המטבחים, ולכן יוכל לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ואף לעזור לכם לבחור את ארונות המטבח המבוקשים. הצרכים שלכם יוכלו גם להשפיע על החלטתכם בבחירת חזיתות ארונות המטבח, בין אם בסופו של דבר אלו יהיו ארונות מטבח פורמייקה ובין אם ארונות עם חזיתות מחומרים אחרים.

אם תגיעו למסקנה כי אתם מעוניינים בארונות מטבח פורמייקה זכרו שיש הבדלים באיכויות ובנראות בין המטבחים השונים. חשוב לבחון את היצרן ואת התוצאה שאתם אמורים לקבל.
אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה של המותג next125 ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחי יוקרה מעוצבים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשלבים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, את העיצובים המרשימים ביותר ואת כל החידושים הכי מבוקשים.