מטבח אינטגרלי ומושגים נוספים מעולם עיצוב המטבחים
מטבחים מודרניים נחשבים כיום לפופולאריים ומבוקשים במיוחד בעולם עיצוב המטבחים. יותר ויותר אנשים מגלים שהם מתחברים לאלגנטיות, לקווים הנקיים ולצבעים המטאליים אשר מאפיינים את מטבחים אלו. אבל מעבר לתכונות והיתרונות הללו, ניתן לשלב בהם גם את היתרונות של מטבח אינטגרלי בכדי ליצור את המטבח המושלם.

מטבח אינטגרלי, משלב בתוכו טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר מאפשרות לו לשלב מכשירים חשמליים, משטחים ואלמנטים נוספים במטבח עם העיצוב הכללי של המטבח.
אתם שואלים איך ניתן לעשות זאת? פשוט מאוד על ידי הטמעה של אלמנטים מסוימים בתוך אלמנטים אחרים – לדוגמא, תנור אשר משתלב עם ארון המטבח, מקרר בעל עיצוב זהה לזה של ארונות המטבח ושימוש בעוד מגוון של טכניקות מתקדמות ויצירתיות להסתרת אלמנטים שונים במטבח ויצירת מטבח נקי, אלגנטי ויוקרתי.
 מושגים נוספים מעולם עיצוב המטבחים
אם אתם נמצאים בהליך של חיפוש מטבח, חשוב שמלבד מטבח אינטגרלי (על שלל יתרונותיו), תלמדו להכיר עוד מושגים מאותו העולם.
אחד המושגים בו אתם עתידים להיתקל לעיתים קרובות במסגרת חיפוש המטבחים הוא מטבח אפוקסי – מדובר במטבח אשר מתאפיין בציפוי אפוקסי, המעניק לו עמידות גבוהה יותר מאשר מטבחים אחרים. מעבר ליתרון הפונקציונאלי החשוב של מטבח אפוקסי – כידוע, ריהוט המטבח שלנו חשוף לנזקים שונים כמו רטיבות, לחות, שריטות וכן הלאה והעובדה שהוא מכוסה בציפוי המעניק לו עמידות, תאפשר לו לשמור על מראהו ההתחלתי לאורך תקופת זמן ארוכה יותר, מטבח זה גם מתאפיין ביתרון עיצובי – הציפוי האפוקסי מעניק לו מראה יוקרתי ואלגנטי.
מושג נוסף, שלא בטוח שיהיה מוכר לכם ובמידה וכן, אז מתחום הגאוגרפיה ולו מתחום עיצוב המטבחים הוא – מטבח בסגנון פרובנס. מטבחי פרובנס, מגיעים אלינו שמם מאזור פרובנס שבצרפת ומתאפיינים בחמימות נעימה לצד פונקציונאליות ונוחות.

הקפידו להכיר את כל הטרנדים והחידושים בעולם עיצוב המטבחים
אז מלבד מטבח אינטגרלי – אשר מציע לנו את כל הטוב שהטכנולוגיה המתקדמת יכולה להפיק. ישנם עוד מגוון רחב של טרנדים וחידושים, שאם תחשפו אליהם, אתם עתידים לא לרצות לוותר עליהם במטבח החדש שלכם.
אחד מאותם חידושים הוא מטבח עם דלפק – זה אולי נשמע כמו משהו מוכר, אבל העיצובים של הדלפק, הפונקציונאליות שלו ואופן ההשתלבות שלו עם עיצוב המטבח אלו דברים שעומדים היום בסטנדרטים מהסוג שאתם לא מכירים.
מטבח זכוכית הוא עוד טרנד חם בעולם עיצוב המטבחים – אבל שימו לב, לא מדובר בהכרח בזכוכית שקופה, אלא בזכוכית מודפסת, אשר מגיע במגוון רחב של הדפסים, צבעים, סגנונות ומרקמים – מה שמאפשר ליצור מטבח מיוחד ויצירתי.
כמובן, שלא כל החידושים חייבים להשתלב במטבח שלכם – כך שגם אם החלטתם על מטבח אינטגרלי, זה ממש לא אומר שאתם חייבים לשלב את כל האלמנטים שהמטבח הזה כולל – אתם יכולים לבחור חלק מהאלמנטים אשר מתאימים לכם, חשובים עבורכם ולא פחות חשוב, מתאימים לתקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע במטרה.

מחפשים אחר מטבח אינטגרלי? מעוניינים לקנות מטבח בסגנון פרובנס? או אולי אתם תרים אחר חידושים איכותיים ומרשימים אחרים בעולם המטבחים כמו: מטבח זכוכית או מטבח עם דלפק.
לא משנה מהן הדרישות שלכם – ב-next125 תוכלו למצוא מטבחים אשר עונים על כל הדרישות ומספקים מענה על כל הציפיות.
אם אתם מתקשים לקבל את ההחלטות או מרגישים שאתם מתלהבים מיותר מדי מטבחים (מה שמקשה עליכם ודאי, להתמקד) צוות העובדים של אולם התצוגה, ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת מטבח אינטגרלי או מטבחים אחרים.