מטבח מודרני לבן – אלגנטיות, יוקרה וניקיון
אם היו שואלים אתכם עכשיו, מהן האסוציאציות הראשונות אשר עולות לכם בראש, כשאתם חושבים על הצבע הלבן? סביר להניח שהתשובות שלכם היו: ניקיון, יוקרה, אלגנטיות ויופי. אולי זאת הסיבה העיקרית שאנשים רבים מעדיפים לשלב כמה שיותר מהצבע הלבן בעיצוב הבית שלהם ובעיקר בעיצוב המטבחים שלהם.

כמובן, שמעבר לבחירת הצבע, ישנה עוד שורה ארוכה של פרמטרים עליהם יושם דגש בעת תכנון המטבח ובין היתר, הסגנון העיצובי של המטבח – בדרך כלל הצבע הלבן משתלב בעיצוב מטבח מודרני לבן או בעיצוב מטבח כפרי. אלמנטים נוספים, הינם חומרי הגלם, פרזולים שונים, תוספות ואלמנטים אחרים אשר ישפיעו בסופו של דבר הן על עיצוב המטבח והן על הפונקציונאליות שלו – אנחנו לא רק מסתכלים על המטבח, אנו גם משתמשים בו ולכן, חשוב מאוד שהוא יותאם לצרכים ולדרישות הפרטניות שלנו ממנו.

מטבח מודרני לבן – אפשרויות ויתרונות
אז נכון שגוונים בהירים וביניהם גם לבן, הם אחד המאפיינים המרכזיים של עיצוב המטבח המודרני. אך מעבר לזה, מטבח לבן מודרני, מתאפיין בעוד מגוון רחב של פרמטרים ובין היתר: קווים נקיים, צבעים אחידים, מינימליזם, סימטריה ושילוב של חומרים מטאליים. מעבר לעיצוב החדשני והנקי של המטבח המודרני, הוא אמור גם לשמור על הפונקציונאליות שלו ולכן, ניתן לשלב בו מגוון רחב אלמנטים אשר יגרמו לספק מענה על כל הדרישות שלכם – לדוגמא, בשנים האחרונות, הפופולאריות של מטבח מודרני לבן בשילוב עם אי, נמצא במגמת עליה – וזה נכון גם במטבחים קטנים וגם במטבחים גדולים. אז מעבר להחלטה לבחור באותו מטבח לבן, יש כאמור לקבל עוד שורה ארוכה של החלטות, בדרך ליצירת המטבח המושלם עבורכם – הטכנולוגיה המתקדמת של היום מונעת ממכם את הצורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם כאשר זה נוגע אל מטבח לבן מודרני וגם למטבחים בסגנונות ובגוונים אחרים.

מטבח לבן כפרי – אפשרויות ויתרונות
אם אתם לא עוסקים בתחום עיצוב הפנים או שאין לכם רקע קודם בעולם עיצוב המטבחים – לא בטוח שתוכלו לשים את האצבע על ההבדלים בין העיצוב של מטבח כפרי לבין זה של המטבח המודרני (בעיקר אם שניהם באותו הצבע) – מה גם שכיום, ישנו סגנון עיצוב חדש ופופולארי המשלב בין 2 הסגנונות העיצוביים יחדיו – הלוא הוא מטבח מודרני כפרי – סגנון זה יאפשר לכם ליהנות גם מהאלגנטיות והיוקרה של מטבח מודרני לבן וגם מהחמימות הנעימה המאפיינת את המטבח הכפרי.
בכל אופן, אם כל מה שאתם יודעים זה שאתם מעוניינים באותו מטבח לבן וחשוב לכם, שהוא יהיה כמובן בעל מראה מרשים ואלגנטי – חשוב שתדעו כי מטבח לבן כפרי היא אפשרות אטרקטיבית נוספת בה תוכלו לבחור.
ככלל, מטבח כפרי, מתאפיין בראש ובראשונה במה שהוא משדר: תחושה של חמימות, ביתיות ורוך. המטבח הכפרי ישלב בתוכו בדרך כלל הרבה עץ – ובעיקר עץ מלא. גם במטבחים הכפריים עושים שימוש נרחב בגוונים הבהירים ובין היתר גם בצבע הלבן על שלל הגוונים אותם הוא מציע.

מחפשים אחר מטבח מודרני לבן ? מעוניינים באותו מטבח מודרני כפרי? הכתובת הנכונה למטבחי יוקרה בסגנונות עיצוביים שונים נמצאת בהרצליה פיתוח – באולם התצוגה המפואר של next125 מותג הפרימיום של מטבחי שולר היוקרתיים מגרמניה.
באולם תפגשו מגוון מטבחים אלגנטיים, כאשר הצבע הלבן, על שלל גווניו הוא אחד מהצבעים השולטים ביותר באולם (ובעולם עיצוב המטבחים של ימנו).
אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה וצוות העובדים המקצועי והמנוסה, ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המטבח המתאים ביותר.