עיצוב מטבח עם אי – הטרנד החם שכאן בכדי להישאר

עיצוב מטבח עם אי, הוא אחד מהטרנדים החמים ביותר של עולם המטבחים – ואפשר להסתכן בניבוי העתיד ולהגיד שמדובר בטרנד שהוא כאן בכדי להישאר.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של אי למטבח – ויש הרבה כאלו, חשוב לתכנון בצורה מעמיקה ומקיפה את כל נושא עיצוב מטבחים ולתכנן את האי בצורה בה הוא ישתלב בצורה הרמונית ויפה עם המטבח – במקרים רבים, מומלץ להסתייע בשירותיהם של מעצבי מטבחים, אשר באמצעות הכלים והידע שברשותם יתכננו עבורנו את המטבח האידיאלי.

כך יוצא לדוגמא, שאם יש לכם מטבח קטן, חשוב לא למהר ולהתפתות לאי גדול ומרשים – אומנם עיצוב מטבח עם אי גדול יכול להיראות כמושך בעבורכם, אבל הפונקציונאליות של אי כזה כמו גם העיצוב הכללי שלו, לא ישתלבו בצורה טובה במטבחים קטנים. לכן, אם המטרה שלכם תהיה ליצור מטבח קטן מעוצב, קחו בחשבון שתצטרכו גם לבחור באי קטן.

על מה לשים דגש בעת תכנון עיצוב מטבח עם אי?
בכדי שהתוצאה הסופית תענה על כל הדרישות, חשוב להקפיד ולשים דגש על מספר פרמטרים אשר יסייעו בבחירת אי למטבח אשר גם יענה על הדרישות והצרכים שלכם וגם ישתלב בהרמוניה עם עיצוב המטבח.
השיקולים הראשונים עליהם יש לשים דגש הם פונקציונאליים – כך שאם הדלפק של האי בו תבחרו, עתיד לשמש אתכם לעבודה במטבח (לדוגמא, לחיתוך ירקות), יש לוודא שהוא יהיה עשוי מחומר גלם איכותי ועמיד במיוחד. אנשים רבים אשר מעוניינים בהליך של עיצוב מטבח עם אי, מבקשים לנצל את שטח האי גם לצורך אחסון של מוצרי חשמל שונים – אם פרמטר זה מעניין אתכם, חשוב שתשימו דגש גם עליו בעת תכנון האי.
אם אתם מחפשים אי עבור מטבח קטן מעוצב, חשוב שתדעו שקיימת אפשרות לתכנן אי נייד – אי על גלגלים אותו ניתן להעביר ממקום למקום – אפשרות שיכולה להיות אטרקטיבית עבור אנשים רבים.
מבחינת עיצוב האי,  יש להתאים את האי לעיצוב המטבח – אם לדוגמא, המטבח שלכם מתאפיין בצבעים בהירים, תוכלו לבחור באי בצבע מעט יותר כהה – מה שיכול להדגיש את האור בחלל ולהתאים גם לחללים קטנים.

מתי מומלץ להשתמש בשירותיהם של מעצבי מטבחים?
מעצבי פנים המתמחים בעיצוב מטבחים הינם בעלי ידע, כלים וכשרון, אשר יאשר להם ליצור עבורכם מטבח מעוצב ומרשים, אשר יענה על כל הדרישות והצרכים שלכם ויאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך שונים. מעצב מטבחים מקצועי ומנוסה, ייקח בחשבון מספר פרמטרים בהליך תכנון המטבח ובין היתר: גודל המטבח וצורת החלל, פתחי תאורה טבעיים, הדרישות והשימושים שלכם במטבח – לדוגמא, האם אתם מרבים לבשל – במידה וכן, יש לשים דגש על משטחי העבודה ולאפשר לכם נוחות מקסימאלית בהליך העבודה. דוגמא נוספת, האם אתם מעוניינים ליצור פינת ישיבה במטבח – במקרה כזה ניתן לדוגמא, לתכנן עיצוב מטבח עם אי או פתרון אחר שיטיב עם המטבח שלכם ולא יסגור אותו.
חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל היתרונות של עיצוב מטבחים על ידי מעצבים, יש לבחור בקפידה, את אותו המעצב אשר יבצע עבורכם את העבודה – חשוב לבחור במעצב מוכשר בעל מוניטין ושם בתחום.

אם אתם חולמים על עיצוב מטבח עם אי או מעוניינים ליהנות מאותו מטבח מעוצב, מרשים ונעים – אשר יספק מענה על כל הדרישות, החלומות והצרכים – אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה המרשים של מותג הפרמיום Next 125 של מטבחי Schuller ולבחור את המטבח שלכם מתוך מבחר מטבחים מעוצבים ויוקרתיים – צוות המקום, ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבצע את הבחירה המושלמת.