ייצור מטבחים מיוחדים

//ייצור מטבחים מיוחדים

ייצור מטבחים מיוחדים

ייצור מטבחים מיוחדים זה ענף שנמצא בגידול מתמיד. הצמיחה של סקטור מטבחי היוקרה מביאה יותר ויותר אנשים להביע את עצמם באמצעות עיצוב המטבח. יש מי שמטבח קטן מעוצב עושה לו את זה ויש כאלה שיעדיפו דווקא מטבח איטלקי. כך או כך הפלח של ייצור מטבחים מעוצבים רק צומח בכל שנה.

מה הסוד בייצור מטבחים מיוחדים?

במילה אחת – איכות. מטבחים מיוחדים הם קודם כול מטבחים מאוד איכותיים. מתוך ההקפדה על איכות ובחירה נכונה והרמונית של כל האביזרים הקטנים נבנים איכות ואופי. אופי מתבטא בסגנון והרי לכם הסוד בייצור מטבחים מיוחדים בקליפת אגוז.

הקפדה על איכות היא המפתח העיקרי בייצור מטבחים מעוצבים, אבל זה לא מסתכם בכך. למותגים הטובים שמתמחים בייצור מטבחים מיוחדים יהיה בדרך כלל קו עיצובי נוכח שנגזר מתפיסת עולם והם כמעט תמיד יכללו מפרט מאוד נדיב ועשיר, הכולל לצד מערכות מתוחכמות כמו אי למטבח גם ליין של אביזרים נלווים.

גרמני או איטלקי?

באופן לא מפתיע המומחים הטובים ביותר בייצור מטבחים מעוצבים נמצאים באירופה. היבשת שמהווה את מקור העיצוב המערבי כבר שנים רבות ממשיכה להוביל בבטחה את תחום עיצוב המטבחים גם היום. החיבור האירופאי בין סטייל לקולינריה הוא כבר חלק מה-DNA הקולקטיבי של היבשת. מספיק שנלחש את צמד המילים -‘מטבח איטלקי’ וכבר נוצף באסוציאציות שמשאירות טעם מתוק בחך ובזיכרון. כמובן שהאיטלקים הם מופת של עיצוב במטבח. אבל כשמדובר בייצור של מטבחים מיוחדים איכותיים במיוחד יש מצב שהגרמנים לוקחים.

כמו באמרה ‘כדורגל משחקים תשעים דקות ואז הגרמנים מנצחים בפנדלים’, הקרב בין יצרני המטבחים האיטלקיים והגרמניים תמיד יהיה קרב צמוד. לאורך חלק משמעותי מהדרך נראה שהסטייל האיטלקי לוקח, אבל אז כשבודקים את הפרטים הקטנים, את איכות החומרים, הדיוק בעבודה, האינטגרציה בין המערכות – הגרמנים לוקחים בפוטו פיניש. ואל תתבאסו בסוגיית העיצוב. כי המטבחים הגרמניים הם מופת עיצובי. אם כשאתם חושבים – ‘מטבח גרמני’ עולה בראשכם תמונה של מטבח באוורי עמוס ומקושט, עדכנו את הדימוי. יצרני המטבחים המובילים מגרמניה ממשיכים במידה רבה את אסכולת העיצוב הנקייה של הבאוהאוס – קוים רכים ועגולים, צבעים רגועים וגימור ללא רבב. אגב, אם עיצוב איטלקי בכל זאת עושה לכם אז לחלק מיצרני העלית מגרמניה יש גם דגמים בהשראה או בסגנון איטלקי.

איפה מוצאים בישראל מטבח גרמני איכותי?

למרבה המזל גם לצרכן הישראלי יש הזדמנות ליהנות ממטבחי יוקרה מגרמניה. כשמדובר במטבחים מורכבים היצרנים הטובים ביותר מגיעים מגרמניה. למשל, חברת שולר שנחשבת לאחת היצרניות המעולות בגרמניה, מחזיקה חלל תצוגה ומכירות ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח שמוקדש כולו לדגמי הסדרה היוקרתית של החברה – Next 125. מעוניינים במטבח גדול ומפואר או במטבח קטן ומעוצב? למידע נוסף כנסו והתרשמו:

מטבחים

2017-12-28T10:53:23+00:00