יותר ויותר אנשים מעוניינים להביע את עצמם באמצעות עיצוב המטבח שלהם. בפרט כאשר מדובר בסקטור של מטבחי היוקרה. ייצור מטבחים מיוחדים אינו אפשרי בכל חברה. זו צריכה להיות חברה מספיק גדולה ומתוחכמת, שתוכל לענות על דרישות ספציפיות והתאמות אישיות.

מה הסוד בייצור מטבחים מיוחדים?

איכות ויכולות ייצור. מטבחים מיוחדים הם קודם כול מטבחים מאוד איכותיים. הקפדה ובחירה נכונה והרמונית של כל הפרטים הקטנים בונים איכות ואופי. האופי מתבטא בסגנון והרי לכם הסוד לייצור מטבחים מיוחדים.

אמנם ההקפדה על איכות היא המפתח העיקרי בייצור מטבחים מעוצבים, אבל זה לא מסתכם בכך. למותגים הטובים, שמתמחים בייצור מטבחים מיוחדים, יהיה בדרך כלל קו עיצובי נוכח, שנגזר מתפיסת עולם, והם כמעט תמיד יכללו מפרט מאוד נדיב ועשיר, הכולל, לצד מערכות מתוחכמות או אי למטבח, גם אפשרויות מגוונות של אביזרים נלווים.

מטבח גרמני או איטלקי?

באופן לא מפתיע המומחים הטובים ביותר בייצור מטבחים מעוצבים נמצאים באירופה. היבשת שמהווה את מקור העיצוב המערבי כבר שנים רבות ממשיכה להוביל בבטחה את תחום עיצוב המטבחים גם היום. החיבור האירופאי בין סטייל לתרבות הקולינריה הוא כבר חלק מה-DNA הקולקטיבי של היבשת. מספיק שנלחש את צמד המילים -‘מטבח איטלקי’ וכבר נוצף באסוציאציות שמשאירות טעם מתוק בחך ובזיכרון. כמובן שהאיטלקים הם מופת של עיצוב. אבל כשמדובר בייצור של מטבחים מיוחדים, איכותיים במיוחד ומובילים טכנולוגית, כנראה שהגרמנים אף עולים עליהם.

ה”קרב” בין יצרני המטבחים האיטלקיים והגרמניים תמיד יהיה קרב צמוד. לעיתים נהוג לומר שידו של הסטייל והעיצוב האיטלקי על העליונה, אבל כאשר בודקים את הפרטים הקטנים, את איכות החומרים, הדיוק בעבודה, האינטגרציה בין המערכות – הגרמנים לוקחים את ההובלה. גם בסוגיית העיצוב המטבחים הגרמניים הם מופת עיצובי של מטבחים מודרניים עכשוויים. יצרני המטבחים המובילים מגרמניה ממשיכים במידה רבה את אסכולת העיצוב הנקייה של הבאוהאוס – קוים מודרניים, חומרים שנבחרו בקפידה, צבעים רגועים, פרקטיקה עם גימור ללא רבב.

היכן מוצאים בישראל מטבח גרמני איכותי?

גם לצרכן הישראלי יש הזדמנות ליהנות ממטבחי יוקרה גרמני. כשמדובר במטבחים מורכבים, מיוחדים ובאיכות גבוהה היצרנים הטובים ביותר מגיעים מגרמניה. חברת שולר Schuller, למשל, הנחשבת לאחת היצרניות המעולות והמובילות בגרמניה, מחזיקה אולם תצוגה מרהיב ברחוב גלגלי הפלדה 19 בהרצליה פיתוח, שמוקדש כולו לדגמי הסדרה היוקרתית של החברה – next125. בין אתם מעוניינים במטבח גדול ומפואר או במטבח קטן ומעוצב. למידע נוסף כנסו והתרשמו:

מטבחים