מטבחים בלבן

//מטבחים בלבן

מטבחים בלבן

נדמה שהשורה “בקיץ הזה תלבשי לבן”, יותר רלוונטית מתמיד. אפילו במטבח. הטרנד האחרון בעולם מטבחי יוקרה הוא ‘מטבחים לבנים’. כן, אין ספק שמטבחים בצבע לבן הם בגדר תופעה בזירת עיצוב המטבח העולמית וכמו כל תופעת עיצוב גלובלית גם במקרה של ‘מטבחים לבנים’ הישראליים מתגלים כאניני טעם ומאמצי חידושים נלהבים.

מפסיקים להתלכלך על לבן

רגע, מטבחים בצבע לבן? הרי סטודנט מתחיל לעיצוב וכל אמא שגידלה שלושה ילדים יודעים שמטבח לבן זה אסון. על רקע לבן כל כתם נראה לעין – האדים, החום, הלכלוך והנתזים הבלתי נמנעים כחלק מהעבודה במטבח. על פניו, כל אלו הפכו את המטבח הלבן לחיה נכחדת שרק פריקים לניקיון אימצו. משפחה סבירה התרחקה ממטבחים בלבן כמו מאש ומסיבה טובה. אז מה השתנה? במילה: האיכות. היום יש יצרני מטבחים שמשתמשים בחומרים מעולים שלכלוך לא נוטה להצטבר עליהם ושהם מאוד עמידים וגם קלים לניקוי. מרגע שזה הפך לאופציה, הצבע הלבן והאלגנטי שמתאים לכל כך הרבה מקומות, חזר גם למטבח ובגדול.

ובכל זאת הערת אזהרה. הטרנד של מטבחים בצבע לבן כל כך נפוץ ומבוקש בשנים האחרונות עד שגם יצרנים פחות איכותיים החלו להציע דגמים לבנים. אבל זכרו, לא כל מטבח לבן הוא מטבח לבן שיישאר לבן; ולא כל מטבח לבן מורכב מחומרים עמידים וקלים לניקוי. מומלץ לא להתבלבל. אם בוחרים בטרנד המטבח הלבן חשוב לרכוש אותו רק ממותג מטבחים מוביל בתחום שמתמחה במטבחי יוקרה בסגנון הזה, למשל חברת שולר מגרמניה שכמה מהמטבחים בסדרת Next 125 היוקרתית שלה הם מטבחים לבנים מהסוג האיכותי המומלץ.

מטבחים בלבן בסגנון אנגלי

מטבחים אנגליים שידועים גם באיכות הגבוהה שלהם היו מהראשונים שהשלימו את המעבר למטבחים בלבן. הפשטות האלגנטית והנקייה שלהם מתאימה ללבן כמו כפפה.

חשוב לציין שמטבחים בלבן הם רק אחד מהטרנדים החמים בעולם מותגי היוקרה למטבח. רבים מהיצרנים של מטבחי יוקרה אמנם אימצו את טרנד המטבחים בלבן ומטבחים אנגליים, אבל במקביל הם גם לא מזניחים שלל סגנונות וטרנדים מרהיבים אחרים במטבח. אחת היצרניות המובילות בזירה הבינלאומית בייצור מטבחי יוקרה היא חברת שולר בגרמניה. החברה שנוסדה בשנות השישים של המאה הקודמת נחשבת היום ליצרנית המטבחים הגדולה והחשובה בגרמניה ואחת הטוענות הרציניות לכתר האירופאי כולו. המטבחים של שולר מתאפיינים בפשטות עיצובית בסגנון אסכולת הבאוהאוס עם קווים סופר אלגנטיים, ובאותה נשימה הם מתאפיינים בתחכום טכני ואיכות בלתי מתפשרת. לצד הקפדה על איכות יוצאת דופן שולר גם נחשבת לחברה ירוקה ומאוד אקולוגית שהליך היצור במפעליה נעשה מתוך מודעות לקיימות ואיכות הסביבה.

אולם תצוגה מרשים בישראל

למרבה המזל שולר היא אחת מהחברות הבינלאומיות שמחזיקות נציגות מקצועית ואמינה בישראל. באולם התצוגה המפואר של החברה בהרצליה פיתוח תוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי ממיטב הדגמים מסדרת הפרימיום היוקרתית של מטבחי שולר – Next 125:

מטבחים

 

2017-12-28T11:08:32+00:00