מטבחים יוקרתיים

//מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים

המטבחים היוקרתיים מעולם לא היו יותר פופולריים בישראל, בזכות ההיצע הגובר של דירות יוקרה והמודעות הגוברת לעיצוב ואסתטיקה בקרב חלקים גדולים בציבור. אך, השפע הזה עלול לבלבל וצריך לזכור שלא כל מי שמציע לכם ‘מטבחיים יוקרתיים’ באמת מציע לכם מטבח יוקרתי אמיתי.

איך מזהים מטבחים יוקרתיים?

מטבחים יוקרתיים הם מטבחיים מאוד איכותיים שיש להם גם ערך מוסף איכותי. הטובים שבהם מיוצרים במפעלים מיוחדים וסדנאות יוקרתיות באירופה ובדרך כלל מייצגים תפיסה עיצובית מסוימת ומסורת קולינרית ותרבותית מסוימת. וכן, מדובר במטבחים לא זולים. איכות עולה כסף. מאחר שמטבחי עלית הם לא רק תוצאה של תכנון מעולה על ידי מיטב המעצבים, אלא גם חומרי גלם מעולים ומערכות מורכבות (כמו מסילות של מגירות בסגירה שקטה ורכה, קרוסלות אחסון מתוחכמות, מערכות לטחינת אשפה ועוד) – כל אלו באים לידי ביטוי בתג המחיר הסופי (והגבוה). לכן, אם מציעים לכם מטבח יוקרתי במחיר מצחיק – תחשדו. מנגד לא כל מטבח במחיר מופקע הוא מטבח יוקרתי ולמרות שמטבחים יוקרתיים אינם מטבחים זולים ניתן לפעמים למצוא מטבחים טובים מאוד במחירים סבירים.

השלב הבא הוא פשוט להתבונן. האם המטבח נראה יוקרתי? בדרך כלל רואים את זה ישר. בהמשך הביטו בגימור, בדקו כיצד נפתחות המגירות – אין מצב שאתם מחמיצים מטבח יוקרתי אמיתי שעומד לכם מול העיניים. כשמדובר במטבח ממותג, תעשו עליו גוגל. הרשת וחוכמת ההמונים יעזרו לכם להחליט. גם פה, כאשר המותג נחשב איכותי ויוקרתי זה יקפוץ לכם בשורת החיפוש.

איזה סוגים של מטבחים יוקרתיים קיימים?

תחת המטריה של ‘מטבחים יוקרתיים’ מסתתרים מאות דגמי מטבחים בסגנונות שונים ומשונים. מטבחים כפריים לבנים, מטבחים כפריים מעוצבים, מטבחים בהשראת הבאוהאוס, מטבחים אקלקטיים, מטבחים מנירוסטה בעיצוב עתידני, מטבחים מעץ מלא בסגנון אנגלי ועוד ועוד. מה שיפה במטבחים יוקרתיים זה שתמיד ניתן למצוא משהו שמתאים לנו ויבטא את הסגנון האישי שלנו.

איפה רוכשים מטבחים יוקרתיים?

מטבחים יוקרתיים רוכשים מגורם אמין בעל מוניטין והיצע רחב של דגמים איכותיים. באופן טבעי הפוקוס מתמקד לכיוון מותגי העלית של אירופה, מולדת העיצוב המודרני במטבח. במעצמות עיצוב כמו איטליה, בריטניה וגרמניה פועלות יצרניות שכבר יותר מחצי מאה מייצרות מטבחים מודרניים ובדגש על מטבחי יוקרה. לכמה מיצרני עלית אלה יש נציג ישראלי. ההמלצה שלנו היא לבחור במותג העל הגרמני למטבח – שולר.

חברת שולר נוסדה בשנות השישים של המאה הקודמת והיא נחשבת לאחת המובילות באירופה בעיצוב וייצור מטבחים יוקרתיים. ראוי לציין בעיקר את סדרת הפרמיום- Next 125. מדובר בסדרה של עיצוב עילי עם מבחר מרשים הכולל, בין היתר, מטבחים כפריים לבנים ומטבחים כפריים מעוצבים. באולם התצוגה של החברה בהרצליה פיתוח תוכלו להתרשם ממטבחי העל של סדרה ייחודית זו. למידע נוסף:

מטבחים

2017-12-28T11:12:23+00:00