מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חיפוי קירות למטבח? מכיוון שהמטבח בבית הוא איזור המיועד בעיקר לבישול והכנה של אוכל, המשטחים במטבח מיועדים לשימוש רב של מים, מזון וחומרי ניקוי. חיפויי הקיר למטבח חשובים על מנת לאפשר נוחות עבודה ולשמור על הקירות של המטבח, כדי שהעיצוב שלו יישמר חדש ונקי לאורך זמן. ההכנה של האוכל עלולה ליצור כתמים לא נעימים על חיפויי הקיר ולכן נדרש מחיפוי המטבח להיות בעל עמידות גבוהה למים, כתמי אוכל ועובש. ישנם סוגים שונים של חיפויי מטבח ואחד הנפוצים ביותר היום הוא חיפוי מטבח מודרני מזכוכית או גרניט פורצלן. חיפויים אלו מוצעים בצבעים עדינים ובנויים מחומרי גלם, שיוצרו בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לייצור מטבחים.
בכדי לבנות את המטבח המיוחד ביותר לבית שלכם, כדאי לפנות לחברה שמייצרת ומתקינה מטבחים לפי התאמה אישית. חברת שולר הגרמנית פועלת מעל 5 עשורים ברחבי אירופה והגיעה גם לישראל לאולם תצוגה מרשים ביופיו בהרצליה. חברת שולר מציעה תכנון והתקנה של מטבח מודרני וייצור המטבח על ידי המפעל האירופאי באיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום.
חברת שולר הגרמנית מציעה חיפוי מטבח מודרני של סדרת הפרמיום NEXT125
כדאי להכיר את חיפויי הקיר המיוחדים שסדרת הפרמיום NEXT125 של חברת שולר הגרמנית מציעה למטבח. לסדרת הפרמיום NEXT125  חיפוי מטבח מודרני מזכוכית באיכות גבוהה מאוד המתאימה לכל דירה או בית המעוניינים במטבח יוקרתי ואיכותי. לחיפויי הקיר מזכוכית של NEXT125 ישנם אביזרים נילווים רבים, שיהפכו את העבודה במטבח לחוויה מושלמת, כמו: כלי אחסון, לוח זכוכית מחיק להודעות, תא המסתיר שקעי חשמל, תא לאחסון נייר מגבת, אדניות לצמחי תבלין עם תאורה מווסתת לשמירה על צמיחה וטריותם של צמחי התבלין וקופסאות פורצלן שימושיות.
הסניף הישראלי של חברת שולר הגרמנית, הנמצא באיזור הרצליה פיתוח, מציע לתכנן עבורכם מטבח יוקרתי בסגנון כפרי או מודרני.