מה הוא סגנון העיצוב המתאים ביותר למטבח שלכם? נהוג לחשוב כי לכל מטבח יש תכנון ועיצוב הייחודיים לו, בהתאם לגודל החלל והפונקציות הנדרשות, אולם עם מבחר העיצובים הקיימים היום והאפשרויות הרבות לחזיתות המטבח, אפשר לשקול גם לעשות שילוב של כמה סגנונות. כמובן בהתאמה לעיצוב הבית ולטעמם האישי של בעלי הבית.
אחד השיקולים העיקריים בתכנון עיצוב מטבח הוא המיקום הנכון של האלמנטים הבסיסיים במטבח. בין המקרר לכיור ולכיריים ישנו יחס הגיוני לעבודה שוטפת, אותו מעצבי המטבחים מנסים לשמר בעת תכנון המטבח. הקשר בין המקרר לכיור ולכיריים הוא קשר הדומה למשולש. כלומר, ככל שתיהיה קירבה או קו רציף נוח בין המקרר לכיור ולכיריים כך ייטב למשתמשים במטבח באופן פעיל ויום יומי.
ומה עושים כאשר המטבח הוא קטן? האם עדיין יש לשמר את “משולש הזהב במטבח”?
עיצוב מטבחים קטנים
בעת תכנון מטבח קטן יש לשים דגש על השימוש המירבי בכל חלל המטבח ולנצל בצורה הטובה ביותר כל חלק בו. יתכן והמרחקים בתוך ה”משולש” יהיו קטנים יותר. הדגש יהיה על ניצול כל חלל המטבח בהיבט הפונקציונלי על מנת שיכלול את כל הנדרש למטבח ראוי ומתפקד. סגנון המטבח גם במקרה של מטבחים קטנים ייבחר בהתאם לטעמו האישי של הלקוח ולסגנון הבית שלו. מעצבי המטבחים המקצועיים יעשו שימוש בכל החלל בצורה הטובה ביותר בתכנון מטבח קטן ויקפידו בו במיוחד בתכנון יחידות שמנצלות היטב את כל החלל הנתון. הנראות החיצונית שלו תותאם לסגנון הבית. סגנון יכול להתבטא בכל גודל, בחזיתות היחידות, במוצרי החשמל או באלמנטים מיוחדים.
עיצוב פנים של מטבח על ידי אנשי מקצוע
לכל אחד הטעם והסגנון שלו, ולעיתים קיים פער בטעם האישי בין בני זוג בעיצוב המטבח. אנשי מקצוע מיומנים לעיצוב מטבחים, ידעו למצוא “פשרות” טכניות ולהציע אפשרויות, שיוכלו לגשר על פערים ויאפשרו לכל אחד מבני הזוג לקבל מטבח מעוצב בהתאם לסגנונו ולטעמו האישי. אנשי המקצוע מודעים לבעיה של תכנון ועיצוב מטבח עם לקוחות החושבים אחרת, ולכן הפנייה לחברה מקצועית למטבחים תאפשר עיצוב מטבח שיתאים לכל בני הבית.
עיצוב מטבחים בהרצליה
במתחם המשרדים והעסקים הגדול של הרצליה פיתוח ממוקם אולם התצוגה של חברת SCHULLER הותיקה מגרמניה. חברת שולר קיימת מעל 54 שנים והיא מחזיקה באולם תצוגה בעיר הרצליה, המאפשר ללקוחותיה להכיר את סדרת הפרימיום היוקרתית next125 של החברה.
עיצובים למטבח של אחת מחברות המטבחים הגדולות בעולם – חברת שולר
עיצוב המטבח עם סדרת next125 מביא איתו עיצובים ברמה גבוהה ופתרונות יצירתיים לתכנון ועיצוב המטבח. למטבח החדש שלכם מגיע next125.