חולמים על אי מעוצב למטבח? אחד המאפיינים הבולטים ביותר במטבחים של ימינו הוא מבנה האי במרכז המטבח. מלבד השימוש הנוח של האי במטבח, האי משמש כשולחן אוכל נוסף וריהוט איחסון יעיל ונוח לכלים השימושיים ביום יום, כגון:
– סכו”ם.
– צלחות גדולות וקטנות.
– קערות וקעריות.
– כוסות לשתייה קלה וכוסות לשתייה חמה.
– כלי אירוח וכלי פלסטיק לאיחסון האוכל במקרר.
נהוג לחשוב שהחלום של אי במטבח הוא שאיפה שלא מתאימה לכל מטבח, אבל היום אפשר לבנות אי כמעט בכל מטבח בהתאם לגודל ולחלל המטבח.
תכנון ובנייה של מטבח עכשווי ברמה ובאיכות גבוהים
מלבד הרצון לבנייה של אי למטבח, יש חשיבות גם לסגנון הכולל של המטבח שלכם. מטבח עכשווי הוא אחד מסוגי המטבחים הפונקציונאליים והנוחים ביותר לשימוש יום יומי.
המטבח העכשווי מתאפיין בקווים ישרים ונקיים המקנים למטבח מראה ארוך ועמוק יותר מכל סגנון מטבח אחר. במטבח העכשווי כמעט ולא רואים ידיות פירזול ובמטבחים העכשוויים הידיות בדרך כלל מוסתרות מן העין. אם אתם מחפשים סגנון נקי, פונקציונאלי ויוקרתי, המטבח העכשווי יתאים לכם בצורה מושלמת. מלבד זאת, בעת תכנון העיצוב של המטבח העכשווי שלכם, תוכלו לבחור עיצובים שונים לאי במטבח ולארונות. כך הסגנון יהיה מותאם לכם אישית באופן מלא.
התקנה של מטבחים עכשוויים דרך אנשי מקצוע
מחפשים אנשי מקצוע מיומנים להתקנה של מטבחים עכשוויים? הגעתם למקום הנכון! הסניף הישראלי של חברת שולר Schuller הגרמנית כולל אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב בהתקנה של מטבחי יוקרה איכותיים. המטבחים של חברת שולר Schuller הגרמנית מיוצרים באמצעות מכשור ומיחשוב מתקדמים ביותר ורוב הבנייה והצביעה נעשית על-ידי רובוטים במפעל בגרמניה. הדיוק של הייצור במטבחים הללו הוא מקסימלי ומאפשר לכם לקבל את המטבחים האיכותיים ביותר מאחת החברות הגדולות בעולם לייצור מטבחים.
מותג הפרימיום Next 125 של חברת שולר Schuller הגרמנית מציע – אי מעוצב למטבח
לתכנון המטבח העכשווי לבית שלכם הכולל אי מעוצב למטבח, מומלץ לכם לפנות לאנשי המקצוע של חברת שולר Schuller בסניף הישראלי הממוקם באיזור התעשייה של הרצליה פיתוח. אולם התצוגה המרהיב של החברה הנמצא בהרצליה יאפשר לכם לבחור את האי המתאים ביותר למטבח העכשווי החדש שלכם.