רוצים לעצב מטבח מיוחד ושונה מכל מה שראיתם עד היום? בחרו במטבח האופנתי! מטבח אופנתי נחשב לאחד הסוגים המרעננים ביותר בתחום המטבחים. אם המטבחים נראים
אותו דבר כמעט בכל בית, המטבח האופנתי עולה על כולם! על-פי הסגנון שלכם, ניתן לבחור צבעים מרהיבים למטבח האופנתי כגון:
– צהוב בהיר לחרסינה, ארונות וכיסאות.
– כתום כהה לארונות עם שיש בצבע אפור בהיר.
– מטבח אדום הכולל שיש אדום כהה, חרסינה לבנה וארונות בצבע בורדו.
וזה עוד לא הכל! אפשרויות הצבעים והסגנונות של המטבח האופנתי נחשבות לכמעט אינסופיות. ניתן לשלב סגנונות שונים במטבח האופנתי, כגון פירזול מתכת של מטבח כפרי וחרסינה מעוצבת המגיעה מהמטבח המודרני.
מטבחים מודרניים בהתאמה אישית
הפופולריות של המטבח האופנתי עולה עם השנים, אך המטבח הנפוץ ביותר הוא המטבח המודרני. מטבחים מודרניים מגיעים בדר”כ בצבעים עדינים ללא פירזול המתכת. מטבח מודרני כולל גם ברזים מודרניים נשלפים המספקים חווית בישול נעימה ונוחה מאוד. הדרך הטובה ביותר לתכנן מטבח מודרני היא באמצעות התאמה אישית של הלקוח. הלקוח בוחר מבין האופציות השונות ומרכיב לעצמו את המטבח העתידי שיוקם אצלו בבית.
התקנה של מטבחים אופנתיים משגעים ומרהיבים!
מוכנים לתכנן את המטבח הייחודי והאופנתי ביותר? כדאי שתדעו שהכל אפשרי! תשתמשו בדמיון הפרוע שלכם וביחד עם צוות חברת מטבחי שולר, תוכלו לעצב את המטבח המיוחד ביותר לפי הטעם שלכם. חברת שולר הגרמנית מייצרת את כל החלקים של מטבחיה במפעלים המתקדמים בגרמניה, לפי העיצוב שאתם בחרתם פה בישראל. החברה הגרמנית קיימת כבר מעל 5 עשורים והסניף הישראלי בהרצליה מספק את השירות של החברה לכל הלקוחות בישראל. הסניף הישראלי בעיר הרצליה מציג באולם תצוגה מרהיב את סדרת הפרימיום Next 125 של חברת שולר Schuller. באולם התצוגה המרשים בסניף בהרצליה תוכלו לראות סגנונות שונים של מטבחים אופנתיים ומטבחים בסגנון מודרני
יוקרתי.
תכנון וביצוע של מטבח אופנתי מסדרת הפרימיום Next 125 של חברת שולר
איך מתחילים בבניית מטבח אופנתי לבית שלכם? ברגע שפניתם לסניף של חברת שולר Schuller בעיר הרצליה, תתחילו בשלבים הראשונים לתכנון העיצוב של המטבח. צוות הסניף בהרצליה ישמח לראותכם וללוות אתכם עד להקמה של המטבח החדש שלכם.