מחפשים עיצוב מהמם למטבח? כדאי שתכירו את הסגנון הייחודי שנקרא מטבח מוסתר. המטבח המוסתר הוא למעשה מטבח שלם אשר נמצא בתוך מבנה ארונות מרהיב שאינו ניתן לזיהוי כמטבח בשום צורה, אלא רק אחרי שפתחתם את כל הארונות הנסתרים. המטבח המוסתר יכול להתאים לבתים קטנים אך גם לבתים גדולים אשר מעוניינים לנצל את כל החלל הקיים בבית. מה היתרונות במטבח המוסתר?
– ניתן לקיפול בשניות כשמגיעים אורחים ללא צורך בניקיון של המטבח באותו הרגע.
– הוא מאפשר שימוש מקסימלי בחלל הבית.
– הוא קומפקטי בצורה מדהימה ומאפשר גמישות רבה בשימוש החלל של המטבח.
– אין אורח שלא יפער פה כשהוא יראה את המטבח המוסתר שלכם נפתח לראווה!
מטבחים מוסתרים מיוצרים רק על-ידי חברות מקצועיות והוא כולל שימוש בהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר.
מטבח דמוי בטון
אם המטבח המוסתר נראה לכם מהמם, כדאי שתכירו את הסוג הייחודי של מטבח דמוי בטון. מטבח בעל מראה מחוספס ומרשים ניתן למצוא רק במטבחים דמויי הבטון. המטבח מתאפיין בשילוב צבעים דרמטיים ומודרניים עם אלמנטים של זכוכית ועץ. המטבחים דמויי הבטון נחשבים ליוקרתיים ומאפשרים גמישות רבה בעיצוב המטבח באופן מודרני ועכשווי.
תכנון ועיצוב של ארון מטבח סמוי
למטבחים דמויי הבטון והמטבחים המוסתרים ניתן להתאים ארון מטבח סמוי. ארון מטבח מסוג זה מאפשר לכם לנצל את החלל באיזור המטבח בצורה מקסימלית ונותן לבית מראה מיוחד וייחודי.
ייצור המטבח בגרמניה, התקנה בישראל!
אם בחרתם באחד מסוגי המטבחים שהצענו לכם במאמר, עכשיו נותר לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לייצור מטבחים יוקרתיים – חברת שולר הגרמנית מייצרת מטבחים במפעליה בגרמניה כבר מעל 50 שנה. חברת שולר Schuller הקימה סניף בישראל בעיר הרצליה המהווה דרך נפלאה להכיר את המטבחים של החברה הגרמנית הותיקה. בעיר הרצליה תוכלו למצוא את אולם התצוגה המרשים של חברת שולר Schuller הכולל סגנונות שונים של מטבחים יוקרתיים.
מטבח מוסתר של סדרת הפרימיום היוקרתית – Next 125
החלטתם שאתם רוצים מטבח מוסתר בבית? סדרת הפרימיום Next 125 של חברת שולר הגרמנית נמכרת בישראל בסניף הרצליה. לבחירת המטבח המוסתר המתאים ביותר לבית שלכם, התקשרו עכשיו לסניף בהרצליה וקבעו פגישה עם צוות החברה.