האם הצבע השחור יכול להיות יוקרתי? בכל הנוגע לעיצוב מטבחים התשובה היא כן! מטבח שחור נחשב לאחד המטבחים הייחודיים והיוקרתיים ביותר. המטבח מתאפיין בצבעים כהים של ריצוף וחרסינה וריהוט מרהיבים בצבע שחור. מלבד הריהוט, גם השיש הוא בצבע שחור ולעיתים נוספים לשיש השחור דוגמאות מיוחדות של לבן ואפור. המטבחים היוקרתיים השחורים גורמים לכל אורח להשתהות מהמראה המיוחד של המטבח. אם מטבח נחשב בדרך כלל לחלל פונקציונאלי, המטבח השחור נחשב ליצירת אומנות!
תכנון ועיצוב מטבחים שחורים לבית יוקרתי
בניית המטבח בבית שלכם יכולה להיות משימה מורכבת וארוכה, אך אם החלטתם על העיצוב של המטבח, המשימה תיהיה קלה הרבה יותר ממה שחשבתם. תכנון ועיצוב מטבחים שחורים מתבצע יחד איתכם ולפי התאמה אישית. כלומר, המטבח החדש שלכם יבנה עבורכם לפי הטעם והסגנון שלכם. המטבח הוא אחד החללים הכי שימושיים בבית ומכיוון שהוא כזה, ההשקעה בו משתלמת לכל בני המשפחה הגרים בבית.
למה כדאי לבחור מטבח בצבעים שחורים?
אם אתם מחפשים יוקרה במטבח, המטבחים השחורים הם הדבר הבא! למטבח בצבע השחור יש יתרונות רבים:
– מראה יוקרתי ומרהיב.
– צבע ייחודי שיש רק בבתים מעטים.
– צבע המטבח נשמר לשנים ארוכות.
– בשונה ממטבח לבן, שימוש בצבע שחור מאפשר שימוש בגוונים כהים ומיוחדים.
מתלבטים אם לבחור בצבע שחור עבור המטבח שלכם? במקום להתלבט, אתם מוזמנים להגיע לאולם תצוגה יוקרתי באיזור התעשייה של הרצליה פיתוח. האולם שייך לאחת החברות הגדולות בעולם לייצור ועיצוב מטבחים בכלל ועיצוב וייצור מטבחים יוקרתיים בצבע שחור.
מטבח שחור של חברת שולר הגרמנית מהמותג היוקרתי – Next 125
אם קיבלתם החלטה לבנות מטבח שחור, אתם מוזמנים לפנות לחברת שולר Schuller הגרמנית המשווקת את המותג היוקרתי Next 125. המטבחים השחורים של מותג הפרימיום Next 125 נמכרים בכל העולם ונחשבים לייחודיים ובאיכות גבוהה מאוד. מטבחי שולר Schuller מיוצרים במפעלים בגרמניה כבר מעל 54 שנים, ונחשבים למובילים בעולם בתחום העיצוב והנדסת האנוש. לתכנון מטבח חדש ויוקרתי בצבע שחור, אתם מוזמנים לפנות לסניף הישראלי של חברת שולר Schuller הגרמנית, הנמצא בעיר הרצליה. הצוות הישראלי של חברת שולר Schuller ישמח לסייע לכם בבחירת העיצוב השחור המתאים ביותר לבית שלכם.