יתרונות הזמנת מטבח מחברת מטבחים

להזמנת מטבח מחברת מטבחים יתרון גדול מאד. אם זו חברה איכותית, בעלת מוניטין, המתמחה בייצור מטבחים ויש לה מחלקת מחקר ופיתוח – סביר להניח שתקבלו מוצר טוב, שישרת אתכם שנים רבות. חברות מטבחים בעלות מוניטין עם ניסיון רב וסטטיסטיקה, שמשרתת אותה היטב. חברה כזו כבר חשבה על הנדסת אנוש, חישבה את משקלי יכולת הנשיאה של המגירות והדלתות, היא יודעת באלו חומרים ורכיבים להשתמש וכל חלק במטבח עבר בדיקות רבות עד שהפך למוצר מוגמר.

מטבחים - חברות מטבחים

חברות מטבחים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מטבח אינו מסתכם בעבודת נגרות בלבד. תהליך הייצור של מטבחים הוא תהליך ארוך מאד ומורכב, שמתחיל במחשבה על אנשים. מחלקת המחקר והפיתוח דואגת להנדסת אנוש ולחומרים מתאימים, שיגלו עמידות לאורך זמן. מפעל מתועש וממוחשב ברמה גבוהה יוכל להפיק תוצרת מדויקת ועם זאת פרטנית לפי כל דרישת לקוח ספציפי.

ישנה הקפדה על כל תהליך הייצור לכל אורכו וכן בחירה נכונה והרמונית של כל הפרטים הקטנים. בסופו של התהליך מקבלים מטבח עם איכות ואופי. לחברה או מפעל נגרות קטנים אין כל היכולות הללו.

כיצד בוחרים את חברת המטבחים?

ישנן חברות מטבחים רבות. לא כולן באיכות זהה. בחרו את חברת המטבחים על פי האופי שתחפשו למטבח שלכם, האיכות שלו ואפשרויות העיצוב שמתאימות לכם. חפשו חברה שנותנת לכם את התמורה הטובה ביותר לכספיכם בהתאם לדרישות ולערכים שלכם.
ראו את גלריית העיצובים שלהם, קראו על החברה באמצעי המדיה השונים, בדקו את איכות השירות שלהם עם לקוחות העבר שלהם.

חברת מטבחים בעיר הרצליה

באזור התעשייה של הרצליה פיתוח נמצא אולם התצוגה של המותג next125 של חברת המטבחים Schuller מגרמניה. מותג היוקרה הגרמני next125 מציע מטבחים איכותיים בערך הרב ביותר לכסף שלכם. חברת שולר הגרמנית היא אחת מחמשת חברות המטבחים הגדולות בעולם המייצרת ומספקת ללקוחותיה  מטבחים באיכות גבוהה, העשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר לייצור מטבחים, כבר למעלה מ-50 שנים.
באולם התצוגה בהרצליה יקבלו את פניכם מעצבי מטבחים מקצועיים, שיעזרו לכם להגיע לתכנון הטוב ביותר למטבח שלכם ותוכלו להתרשם ממטבחים איכותיים ויוקרתיים, מהמובילים בעולם.
החברה איננה שוקדת על שמריה ותמיד חושבת על הפרט והעיצוב הבאים, שיתרמו לעבודה שלכם במטבח, לאיכות חייכם ולאורך החיים של המטבח. בנוסף, המותג next125 וחברת Schuller בכלל פועלות גם בקיימות לשמירה על הכדור שלנו.

חברת Schuller פועלת בקיימות

כל הרעיונות החדשניים בחברת Schuller, שהופכים להיות שימושיים במטבחים הם תמיד בהרמוניה עם הטבע. כל מטבחי next125 הם בעלי אישור PEFC, שניתן על מחויבות לסביבה ולשימוש אחראי בעץ כחומר גלם. הנחת העבודה והמחויבות של next125 היא ללקוחותיה גם במובן של שמירה על היערות והאיזון האקולוגי שלהם. זאת ועוד – בעזרת שרשרת עבודה מבוקרת, שמירה על אפשרויות מחזור וקיימות בהליכי העבודה והייצור של המטבחים. להיות מוביל זו התחייבות.