מטבחים מודרניים – מגוון רחב של אפשרויות אטרקטיביות

האדריכלות המודרנית החלה במחצית הראשונה של המאה הקודמת. הבשורה העיקרית יצאה מבית ספר הבאוהאוס בגרמניה, שפעל אמנם תקופה קצרה יחסית, אך השפעתו מתקיימת עד היום. סגנון הבאוהאוס ניכר גם במטבחים מודרניים.
הקווים הנקיים, הפחתה של קישוטיות, דגש על פונקציונליות, חשיבה על התנהלות המשתמשים ומראה של עיצוב יוקרתי.
כאשר בוחרים מטבח חדש לבית כדאי לשים לב למספר פרמטרים, שיעזרו להגיע לבחירה הטובה והנכונה ביותר.
בשלב הראשון מומלץ להבין לעומק את מלוא הצרכים שלכם מהמטבח. לדוגמא, האם אתם אנשים אשר אוהבים לבשל ונוהגים לעשות זאת לעיתים קרובות? האם אתם אוהבים לבשל ביחד? לארח במטבח? או האם לא הייתם מגדירים את עצמכם כחובבי בישול? בהתאם לתשובתכם יוכלו להתקבל מספר החלטות חשובות לגבי הפונקציונאליות של המטבח.

מה גודלו של החלל שמיועד למטבח שלכם? מה גודלם של משטחי העבודה להם אתם נזקקים בעבודתכם במטבח? איזה אחסון תעדיפו? מה טעמכם האישי? מה הסגנון של הבית שלכם? האם יש לכם העדפות עיצוביות מסוימות? אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני סביר להניח שתעדיפו לחפש חברות של מטבחים מודרניים. המטבח הנבחר אמור להתכתב עם העיצוב הכללי של הבית.
כמובן שיש גם לתת את הדעת לתקציב אותו אתם יכולים או מעוניינים להשקיע במטבח, שכן לתקציב יכולה להיות השפעה על הבחירה שלכם.

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים

?גוון לבן או שחור

העיצוב המודרני מתאפיין בקווים נקיים ובגוונים מוחלטים. מטבחים מודרניים בגוון לבן תמיד ישדרו אלגנטיות ויוקרה ובו בעת ישתלבו בצורה הרמונית ויפה עם העיצוב המודרני של הבית כולו.
עם זאת בשנים האחרונות נכנסו לחיינו מטבחים מודרניים בגוון שחור. אמנם הגוון השחור לא מתאים לכולם, אך הנועזים יזכו במראה אלגנטי ביותר ובנוכחות מרשימה של המקום הכי חשוב בבית.
כל מי שיעדיף מטבח מודרני בלבן עתיד לגלות שמגוון האפשרויות המוצע עבורו הינו רחב במיוחד – בהתאם לביקוש הגבוה כך גם ההיצע. מטבח לבן מוצע במגוון חומרים רב: צבע, פורמייקה, גרניט פורצלן, זכוכית ועוד. התכנון והעיצוב יהפכו אותו לשילוב מנצח ומוצלח במיוחד.
ההמלצה היא להיחשף לכמה שיותר חברות מטבחים כדי שתוכלו למצוא את מבוקשכם. איכות המוצר מאד חשובה. אין מקום לגימור לא מושלם, במיוחד כאשר מדובר במטבחים מודרניים בגוון לבן או שחור. הגוונים המוחלטים והסגנון הנקי יבליטו כל אי דיוק ולכן חשוב לבחור נכון.

מטבחים מודרניים מעוצבים

תכנון ועיצוב הוא שלב קריטי בהתהוות המטבח. המטרה העליונה של כל מי שמחפש מטבח תהיה שהמטבח גם יהיה מעוצב בסגנון מרשים לטעמו, אשר ישתלב בהרמוניה עם העיצוב הכללי של הבית, וגם, כמובן, יהיה הפונקציונאלי ביותר וישרת היטב את המשתמשים בו.
ניתן כיום למצוא מטבחים מעוצבים במגוון רחב של סגנונות. המשותף לאפשרויות הרבות טמון בשמירה על קווים נקיים, על טכנולוגיות מתקדמות ועל פתרונות חכמים.
הטכנולוגיה המתקדמת בה נעשה היום שימוש במטבחים המודרניים, מאפשרת יצירת אפשרויות עיצוביות רבות יותר, תוספות מיוחדות ואלמנטים חדשניים, אשר תורמים תרומה גדולה הן למראה של המטבח והן לפונקציונאליות שלו. לדוגמא, מוצעים היום פתרונות אחסון חכמים, דלתות מתכנסות, יחידות נשלפות ועוד, אשר מאפשרים לאחסן בצורה חכמה מזון ומוצרים אחרים, כולל מוצרי החשמל, בצורה נסתרת שמשאירה את מרחב המטבח הפתוח נקי ומסודר.

מחפשים אחר מטבחים מודרניים מעוצבים? המותג next125 מציע עבורכם מטבחים מעוצבים בסגנון יוקרתי, ברמת גימור גבוהה ובעיצובים מיוחדים ומגוונים. כך שכל אחד יכול לבחור מתוך ההיצע את אותו המטבח אשר עונה על כל צרכיו ובד ובד משתלב בהרמוניה עם העיצוב הכולל של הבית. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם, להקשיב למלוא הדרישות והצרכים שלכם ולסייע לכם בבחירת המטבח המושלם – הן בעיצובו והן באיכותו.