אלמנטים עיצוביים

במטבחי next125 כל פרט חשוב. העיצוב, הפונקציה והאיכות חוברים יחדיו והופכים את העבודה במטבח לחוויה אמוציונלית רב חושית. כאשר העיצוב הוא על זמני ונעשה בעזרת פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים ובאיכות גבוהה – זו הנאה שלא נגמרת והמטבח נשאר עדכני לאורך שנים רבות.  

next125 Frame

השאיפה שלנו במטבח פעיל היא שהכל יהיה בהישג יד ונוח לתפעול. מערכת מדפי האלומיניום המסוגננות לקיר עוזרות לשמור על כלי המטבח מסודרים, נגישים, והן ללא ספק אובייקט אסתטי, שמוסיף לכל מטבח אופי ותכונות עיצוב חדשות. גוון מדפי האלומיניום הוא אוניקס שחור, העומק הוא 13 ס"מ וכושר הנשיאה של המדפים הוא עד 5 ק"ג.
הם מוצעים ברוחב וגבהים משתנים, כפריט תלייה בפורמט אופקי או אנכי. כאשר המדפים יושבים על משטחי עבודה מומלץ לתכנן את הארונות התחתונים עמוקים יותר מ-65 ס"מ. תוספת של תאורת לד ללוח האחורי של המדפים תוסיף למטבח שיא אסתטי חדש.

מסגרת רגלי אלומיניום לאי מרחף

תצורה אלגנטית חדשה לאי במטבח, שיכול לצוף בעזרת מערכת מיוחדת של מסגרת רגלי אלומיניום בגובה 16.2 ס"מ. מסגרת רגלי האלומיניום מוצעת בגוון אוניקס שחור ומתאימה לאיים באורך 100 ס"מ ועד 320 ס"מ בעומק: 90-120 ס"מ.
ארבעת הרגליים הקיצוניות מכוונות פנימה למראה עדין במיוחד ובעלות מנגנון מתכוונן, המאפשר את פילוס האי בדייקנות. בהתאם למידותיו של האי יקובעו שתיים או ארבע רגליים פנימיות נוספות.

next125 Trolley

עגלת הגשה ואחסון ניידת ורב תכליתית, המתאימה למטבח, לפינת האוכל או לסלון. שילוב הצבעים של המתכת השחורה עם אביזרים תואמים מעץ אלון טבעי ופורצלן לבן הם תוספת של שיק אלגנטי לכל מקום בו תמצא.
ה-Trolley ישתלב בצורה מושלמת מתחת לשולחן הבישול הפתוח של next125, בקצוות המטבח או במרווח ייעודי בשורת הארונות.
לטרולי תאי אחסון, משטח הכנה-הגשה, ידית אחיזה נוחה וגלגלים שמסתובבים בקלות ויקלו על נגישותו. מראהו השיקי הקלאסי בהחלט מאפשר חשיבה גם על שימושים נוספים עבורו.

דלתות מתכנסות

כאשר נבקש להסתיר חלקים מהמטבח, או להסתיר מטבחים קטנים שלמים, בבית או במשרד, הדלתות המתכנסות או "דלתות הכיס" הן פתרון מושלם.
הדלתות המתכנסות הן פתרון אדריכלי אידיאלי, השומר על אחדות בחלל ומוריד את העומס הנראה לעין. אידיאלי להסתרת משטחי עבודה נוספים למוצרי חשמל קטנים.
הדלתות המתכנסות מעניקות למטבח עיצוב נקי והומוגני. רק כאשר הדלתות תפתחנה תתגלה תכולתו. הדלתות מתכנסות לתוך כיס בצידי הארונות, כך שאינן מפריעות בחלל כאשר הן פתוחות. החזיתות, התוכן והגוונים מותאמים אישית.

תיבות אחסון וחלוקות לשמירה על הסדר

המראה המופחת החיצוני מציב דרישות מיוחדות לפנים. פתרונות אחסון ומיון פונקציונליים ואסתטיים לתוכן הארונות ממשיכים את ההנאה מהחוץ פנימה. אפשר לבחור את חלוקת הסכו"ם המועדפת: מפלסטיק יצוק, מעץ או מלֵבֶד מוקשה, וישנם פתרונות ואבזור שונים לארגון הסידור הפנימי.

פתיחת טאץ' ללא ידיות

פתיחת דלתות בעזרת נגיעה קלה בלבד מתאימה כאשר נבקש לשמור על מראה חיצוני נקי ומינימליסטי ללא הפרעה של ידית חיצונית. המנגנון השקט של מטבחי next125 מסתפק בנגיעה קלה לפתיחה. בדחיפה קלה המגירה תנוע על מסלולה בקלות ותיסגר לבד.

ארונות בגובה 87.5 ס"מ מסד 5 ס"מ בלבד

לארונות התחתונים של next125 מספר גבהים לבחירה. הארונות התחתונים בגובה מיוחד של 87.5 ס"מ עם מסד דיסקרטי של 5 ס"מ יוצרים תחושה של מטבח צף על מסד בגובה צל הארונות בלבד. לארון הגבוה תכולה רבה יותר ואפשרות להתאים את גובה משטח העבודה לאנשים גבוהים.

מערכת מדפים פתוחים

מערכת המדפים הפתוחים ניתנת לתכנון במגוון צורות בלתי מוגבל, מותאמת בצורה מושלמת לצרכי הלקוח. לסידורם של כלי המטבח בצורה גלויה, כספרייה או כמקום תצוגה לכלי הנוי המיוחדים. מערכת המדפים הפתוחים יכולה להיות מותקנת על מפלס המשטח, הארונות העליונים או ישירות על הרצפה בעזרת מחברים ומתאמים מיוחדים. החומר והגוון הם בחירה. לתצוגה מרשימה במיוחד אפשר להוסיף תאורת לד שקועה.

גוף ארון בגוון אפור לבה או אפור בהיר

כאשר תזמינו את המטבח אחת השאלות תהיה: כיצד תעדיפו את פנים הארון? בגוון אפור לבה? או באפור בהיר?

שולחן הבישול של next125

שולחן הבישול של next125 הוא הצהרה עיצובית בפני עצמה. פרסי עיצוב רבים רשומים לזכותו. הקווים שלו בהירים, נקיים, בחיתוך מיוחד. מעליו יתאים משטח עבודה מדוקק. שולחן הבישול ישתלב נהדר בסביבות עיצוב שונות, מבלי לוותר על האינדיבידואליות האסתטית שלו. הוא אי פונקציונלי במטבח כתחנת עבודה ומעבר אלגנטי מרגש מהמטבח לפינת האוכל או לחלל המגורים. אי הבישול מגיע במידות 180 ס"מ, 240 ו-300 ס"מ. היחידה השלמה תחתיו, תוכל להסתיר בתוכה חיבורי חשמל לכיריים או קולט אדים. מידותיה: 90 ס"מ, 100 ס"מ ו-120 ס"מ.

דלפקי בר מחוברים למשטח

דלפק עץ מוזמן לפי מידה ובנתונים משתנים. קיים בעוביים שונים: 25, 60, 90 מ"מ.

ארון עליון עם דלת הזזה

הרבה יותר מאפשרות אחסון בלבד. עיצוב מסקרן לארון עליון שמוסיף אסתטיקה לא צפויה במטבח. ארכיטקטורה מודרנית, שטחים פתוחים וסגורים, שילובי חומרים ואפשרות לתאורה שקועה. דלת ההזזה של היחידה נעה בקלות מצד לצד, חושפת או מסתירה את התוכן הנגיש.

אופציה למסד

מסד הארונות (צוקל) הוא בחירה: הוא יכול להיות ישר וחלק, אפשר שיהיה בצבע של החזיתות, אפשר שהוא יהיה מאלומיניום ואפשר שיהיה בדוגמא של רפפות בגוון נירוסטה או אוניקס שחור.

next125 cube

פתרון ויזואלי מושלם לקירות, משקע חשמל מוסתר ועד ארגון מעוצב של קירות שלמים. בסיסו הוא שיקולים מעשיים של שטח מושלם לאלמנטים שימושיים שונים שנרצה בהישג יד. הלוח מותאם אישית. האביזרים, בגווני נירוסטה או שחור אוניקס, מורכבים על מסילה מיוחדת.

מזנונים next125

next125 sideboard מתוכננים לאזורי המגורים הקרובים למטבח. אפשרויות עיצוב וגוונים שונים יתנו להם תכונות ואופי. הם קיימים בשלושה גבהים: על רגלי אלומיניום בגוון נירוסטה או שחור אוניקס, על בסיס נסתר בגובה 2 ס"מ בלבד או תלויים על קיר. חזיתות המזנון הסגורות נפתחות בנגיעה, אפשר לשלב יחידות פתוחות מעץ עם מגירות או לתכנן מעל יחידה פתוחה של מגש עץ אלון.

נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: