חידושים במטבח

מה נשאר? מה חדש? ומה יהיה במטבח של מחר?

האם חומרים חדשים ימצאו את דרכם אל המטבח? האם אחרים יוחלפו בטובים מהם?

אילו פונקציות יידרשו? האם למטבח יש פוטנציאל להיות חדר המגורים של העתיד?

אנו חוקרים ללא הרף שאלות ורוצים לתת תשובות בקולקציות החדשות.

חומרים באיכות גבוהה, פיתוחים חדשניים ועיצוב נצחי הם אלו שמגדירים את

מטבחי next125. הודות לכך זכו בפרסים יוקרתיים רבים.

next125 Trolley

next125 Trolley

רהיט נייד רב תכליתי שמכניס פונקציונליות, תנועה ואסתטיות למטבח, לפינת האוכל או לסלון. שילוב הצבעים שלו, שחור אוניקס עם אביזרים תואמים מעץ אלון טבעי ופורצלן לבן הם תוספת של שיק אלגנטי לכל אזורי הבישול, האוכל והאירוח בבית.

יחידת תצוגה מזכוכית

יחידת תצוגה מזכוכית

יחידת תצוגה אלגנטית מזכוכית בגוון שחור עם ידיות עור שחורות. צירי הדלתות נסתרים, גוון גוף הארון נתון לבחירה. היחידה יכולה לעמוד בפני עצמה על רגלי אלומיניום דקיקות בגוון אוניקס שחור או להשתלב בקיר יחידות הארונות הגבוהים. תוספת של תאורת לד פנימית תעניק לכל חלל אווירה קסומה.

next125 Cooking table

next125 Cooking table

שולחן הבישול של next125 מביע את האסתטיות שלו ללא פשרות. הוא משתלב נהדר עם כל סביבה של ארונות מטבח מבלי לאבד את האינדיבידואליות שלו. הוא עשוי עץ ומעליו משטח עבודה דק למראה עדין. אפשר למקם בו כיריים. הארונות שישתלבו תחתיו יוכלו להסתיר חיבורים לחשמל.

next125 ISLAND FRAME

next125 ISLAND FRAME

מסגרת רגלי אלומיניום בגוון שחור אוניקס הופכת את ארכיטקטורת האי במטבח למוקד חסר משקל במראה מינימליסטי מרחף. מתאים לאי עד אורך של 320 ס"מ.

next125 FRAME

next125 FRAME

מערכת מסגרות ומדפי אלומיניום בגוון שחור אוניקס על משטחי העבודה או על הקיר. אובייקט אסתטי שמוסיף לכל מטבח אופי ותכונות עיצוב חדשות. מראה מודרני, קליל ואוורירי. הלוח האחורי של יחידת המדפים נתון לבחירה. תוספת של תאורת לד ואביזרים שימושיים שונים תהפוך את היחידה כולה לשיא אסתטי חדש.
נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: