מחליפים את המטבח? בוחרים מטבח לבית החדש? הגיע הזמן לתכנן את מטבח חלומותיכם, שיהיה מטבח יוקרתי, מיוחד ומרהיב.
בכדי לבנות מטבח יוקרתי כדאי לפנות לחברה גדולה ומוכרת. מטבחים יוקרתיים מתאפיינים באיכות גבוהה של חומרים, גימור מושלם וחיפוי ייחודי, המקנים למטבח מראה זוהר ומרשים. עיצוב מטבחי יוקרה מתחיל בתכנון מפורט ומדוקדק והתאמה אישית של המטבח לצרכיו של הלקוח. יושם דגש רב על נראות יוצאת מן הכלל של המטבח והתאמתה לעיצוב הבית כולו, על הפונקציונליות המותאמת שלו לכל בני הבית המשתמשים בו, ועל איכות ורמה טכנית גבוהה של כל חלקיו.

 

יוקרתי - מטבח יוקרתי

מטבחי יוקרה בהתאמה אישית

מעבר להיבט הפונקציונלי של המטבח החדש, חשוב שהתכנון והעיצוב שלו יהיו בהתאם לטעמם ולסגנונם המיוחד של בעלי הבית. מכיוון שמטבח הוא החלל השימושי ביותר בכל בית, חשוב שהעיצוב והתכנון יתאימו בדיוק לבני הבית ולדרישות שלהם. יהיו בו אזורי בישול ואפייה נוחים, מקומות אחסון, משטחי עבודה, מקום מדויק למוצרי החשמל השונים, מקום לשיח משפחתי ולכל פעילות אכילה או ישיבה התואמת את אורח חיי המשפחה.
המטבח היוקרתי לא מיועד להסתתר מאחורי קירות. הוא ימצא במרכז, ייקח חלק חשוב בתכנון ועיצוב הבית ובני המשפחה יאהבו להיות בו.

מטבחים מודרניים בהרצליה

באיזור הרצליה פיתוח אפשר למצוא אולם תצוגה מרשים של מטבחים מודרניים אירופאיים, מטבחים יוקרתיים ואיכותיים. בכדי ליהנות ממטבח מחומרים איכותיים ועמידים לאורך שנים רבות, מומלץ להזמין מטבח בחברה מוכרת עם מוניטין. כשמחליטים על בחירת מטבח חדש, כדאי להכיר את כל הסגנונות הקיימים היום של מטבחים מובילים יוקרתיים ולראות אותם באולם תצוגה אחד.

מטבחים יוקרתיים מסדרת פרמיום ייחודית

האם קרה לכם שהייתם במטבח אצל משפחה או חברים, שנראה בדיוק כמו מטבח בבית אחר? ברגע שמזמינים מטבח מסדרת פרימיום יוקרתית אפשר לדעת בוודאות כי המטבח שלכם הוא יחיד במינו. התקנה של מטבח מסדרה יוקרתית יעשה רושם עצום על כל אורח המגיע אליכם לביקור בבית ובראש ובראשונה יסב לכם, הלקוחות, הנאה מרובה בכל פעילות בו. החל מפתיחת המגירות ועד סגירת דלתות הארון. המטבח שלכם יגרום לכל אורח ליהנות מחווית אירוח מיוחדת. בכדי להזמין מטבח מסדרה יוקרתית, אתם מוזמנים לפנות ל-next125 – מותג הפרמיום של מטבחי SCHULLER המפורסמים מגרמניה.

מטבח יוקרתי של next125 – מותג הפרמיום של מטבחי שולר גרמניה

חברת שולר הוקמה בגרמניה בשנות ה-60 של המאה ה-20 והפכה לאחת מתוך חמש חברות ענק אירופאיות, האחראיות על תכנון ועיצוב של מטבחים בעיצוב יוקרתי וייחודי. חברת שולר מציעה לכם את סדרת הפרימיום next125, הכוללת תכנון ועיצוב של קו מטבחים יוקרתי, המיוצר במפעל בגרמניה ומוזמן לפי תכנון אישי, הטעם והסגנון שלכם.
אם בחרתם ב-next125 תיהיו בטוחים שתקבלו מטבח מדהים ואיכותי לשנים רבות.
1 - מטבח יוקרתי

עיצוב מטבחים