את בחירת משטחי העבודה והחיפויים למטבח בדרך כלל משאירים לסוף ההחלטות. תהליך תכנון ועיצוב מטבח הוא תהליך מורכב בו נדרשות החלטות רבות לאורך כל הדרך ומכיוון שמשטחי העבודה וחיפויי הקיר יורכבו אחרונים במלאכת הרכבת המטבח הנטייה היא לבחור אותם אחרונים. במרבית המקרים הם יהיו נבדלים מחומרי המטבח בחומר ובאיש המקצוע שיבצע אותם.

חומרים רבים מוצעים למשטחי העבודה ולחיפויי הקיר. משטחי העבודה והחיפויים למטבח יכולים להיות מאותו החומר ואפשר לחשוב עליהם כעל שני חלקים נפרדים בחומר ובצורה.

משטחי העבודה והחיפויים הפופולריים ביותר היום הם משטחי הפורצלן למיניו. לצדו ישנם חומרים נוספים כמו: גרניט טבעית, שיש, משטחי קוורץ למיניהם, נירוסטה, קוריאן, עץ, קרמיקה ועוד.

מטבחי next125 מציעים אפשרות נוספת, אלגנטית ומיוחדת, והיא לבחור בחיפויים בדיוק מאותו החומר של חזיתות המטבח, כך שנקבל מראה הומוגני, מינימליסטי של חומר כבלוק אחד.

במטבחים מודרניים בהם הדגש הוא על צמצום, אחידות וקווים נקיים מטבח שעשוי כולו מאותו החומר זו אופציה מרשימה ויוקרתית.

חומרים למשטחי העבודה ולחיפויי קירות המטבח

מטבחי next125 מציעים חומרים זהים, התואמים לחזיתות דלתות המותג, למשטחי העבודה ולחיפויי קירות המטבח, כך שהמטבח יוכל להציג חזות מאוחדת. כי במטבחי יוקרה נצפה לאפשרויות מרחיקות לכת ולעיצובים מקוריים ויצירתיים במיוחד.

חיפויי פורצלן

חומרים כמו פורצלן, או משטחי גרניט פורצלן כפי שנהוג לכנות אותם, הם אפשרות נהדרת, עמידה ונוחה לשימוש במטבחים פעילים. הפורצלן הוא חומר חזק, מאד צפוף, בעל עמידות גבוהה בחום, בשריטות ובפני כתמים. הוא מאד מתאים למשטחי העבודה במטבח וגם לחיפויי הקירות. לדלתות המטבח הוא מעניק מראה מיוחד ולא שגרתי.

דלתות הפורצלן של next125 הם משטח פורצלן מובחר שיושב בתוך מבנה אלומיניום בגוון נירוסטה או בגוון שחור אוניקס. כלפי חוץ מסגרת האלומיניום כמעט שאיננה נראית. היא שומרת על קצוות החומר ומעניקה למטבח מראה מודרני יוקרתי. כלפי פנים זו מסגרת תומכת במשטח הפורצלן המדוקק.

בחיפויי הקיר מפורצלן של next125 ישנה אפשרות לשלב מסילה מיוחדת אליה יכולים להתחבר אביזרים שימושיים רבים הנחוצים במטבח, כמו: מעמד לתבלינים, לסכיני השף, לנייר המגבת, לכוסות יין, מדפים שונים, לוח מחיק לרשימת הקניות, מתקן לשקעי השירות ועד אגנית מיוחדת לצמחי תבלין עם אפשרות לתאורה שנסגרת בלילה.

חיפויי זכוכית

חומר נוסף שיכול להמשיך מחזיתות המטבח לחיפויי הקירות להשגת מראה יוקרתי מרהיב הוא הזכוכית. דלתות הזכוכית של next125 עשויות מזכוכית מחוסמת איכותית בעובי 4 מ"מ, שיושבת בתוך מסגרת אלומיניום מעוצבת עם שוליים דקים, בדומה לדלתות הפורצלן. לזכוכית 9 גוונים לבחירה בגימור מט משי או מבריק.

חיפויים מזכוכית במטבח הם אחד החיפויים המרשימים ביותר. הזכוכית היא חומר קשיח, אטום ונוח לתחזוקה. המראה הוא יוקרתי ואלגנטי.

חיפויי הקיר של מטבחי next125 יכולים להשתלב בין הארונות התחתונים במטבח לארונות העליונים או להיות מופע פונקציונלי ואסתטי בזכות עצמם. חיפויי הזכוכית סגורים בכל קצותיהם במסגרת אלומיניום לגימור מושלם. מגוון רחב של אביזרים שימושיים שונים יכולים להתקבע בתוך מסילה מיוחדת בחיפוי.

פניקס FENIX

הפניקס הוא חומר חדשני של למינציה מאסיבית העשויה בננו-טכנולוגיה. יתרונו בצפיפות הגבוהה של החומר, המקנה לו תכונות של עמידות גבוהה, ובהגנה המיוחדת שלו לסימני טביעות אצבעות. הללו מפחיתות באופן משמעותי סימנים של לכלוך או שריטות. הוא מוצע בכמה גוונים ויש לו מגע קטיפתי. תכונות אלו מאפשרות להשתמש בו לחזיתות הדלתות, למשטחי העבודה ולחיפויים. דלתות הפניקס במטבחי next125 מגיעות עם מסגרת אלומיניום או ללא מסגרת.

המטבח המודרני היוקרתי יראה במיטבו כאשר כל החיפויים והמשטחים יקבלו את אותו החומר והגוון. זו תהיה הרמוניה וויזואלית של מינימליזם במיטבו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *