חיפוי קירות מטבח הוא אלמנט חשוב בעיצוב המטבח. תרומתו לעיצוב הכללי של המטבח היא רבה מכיוון שהוא נמצא בחזית המטבח ובקו ישיר לעין המתבונן, אך חשוב מכך – עליו לגלות כמובן עמידות ופרקטיות בשימוש השוטף של המטבח.
אפשרויות רבות קיימות היום לחיפוי מטבח מודרני. השוק מציע שפע של חומרים, כאשר לכל אחד מהם אופי, סגנון והשפעה שונה על נראות המטבח.

למטבח בסגנון מודרני נעדיף חיפוי קיר מחומרים מתקדמים ואיכותיים, כמו גרניט פורצלן, זכוכית, נירוסטה וכדומה.

מטבח מודרני - חיפוי מטבח מודרני

חיפוי מטבח מודרני

עיצוב מטבח מודרני

לעיצוב מטבח מודרני כמה מאפיינים ברורים: קווים אחידים וסימטריים, מינימליזם, מסות מרוכזות של ארונות, צבעים אחידים, חומרים מתכתיים, שימוש בזכוכית ואבן לחזיתות הארונות, לחיפויים וכדומה. החיפוי שיתאים לעיצוב מטבח מודרני אמור להשתלב בצורה הרמונית עם אותם עקרונות עיצוב. חיפוי המטבח המודרני יעדיף משטחי חיפוי שלמים, מידות גדולות ואחידות של חומר וצורה על פני אריחים קטנים או ערבוב של חומרים.
אולם אין זה אומר שאי אפשר לשלב סגנונות. כל אחד יוכל כמובן לקחת את המטבח למקום האישי שלו ולבחור את העיצוב המתאים לו. תכנון מדויק, חשיבה והתאמה הרמונית הם שם המשחק.

משטחי עבודה

מטבחים מודרניים שמים דגש רב על חדשנות, על דיוק ועל קווים נקיים. אם נרצה לשמור על מראה אחיד וכמה שיותר נקי נוכל לבחור את משטחי העבודה, חזיתות הארונות ואת חיפויי הקיר מאותו החומר.
מטבח שכולו עשוי מחומר אחד כמו גרניט פורצלן או זכוכית יעניק לעיצוב הכולל של הבית מראה מושלם, אלגנטי ויוקרתי.
מטבחי next125, מותג הפרימיום של קונצרן המטבחים Schuller, מציעים חיפויים מחומרים שונים, כמו גרניט פורצלן, פורמייקה, פניקס (סוג מיוחד של ציפוי עמיד במיוחד) וזכוכית, בגימור מבריק או מט, היכולים להשתלב עם חזיתות המטבח למראה אחיד או להציע מגוון רחב של אפשרויות עיצוב מפתיעות.
שלל החומרים מוצעים הן לחזיתות הארונות והן לחיפויי הקיר, חלקם מתאימים גם למשטחי עבודה עמידים במראה דקיק ואלגנטי במיוחד. כמובן שניתן ליצור גם שילובים נהדרים עם חומרים שונים, כמו חזיתות ארונות מגרניט פורצלן, לדוגמא, עם חיפוי קיר מזכוכית מרהיבה או שילובים של גוונים שונים.

בחיפויי הקיר של מטבחי next125 תוכלו לשלב אביזרים תלויים שונים לשימוש מהנה וחווייתי במטבח, כמו: מדפי תבלינים, קופסאות אחסון, שקעי חשמל נסתרים, מקום לנייר סופג, אדניות אור לצמחי תבלין עם תאורה מווסתת לשמירה על צמיחתם הבריאה ועוד.

אם אתם אוהבים מטבח בסגנון מודרני או נמצאים בהליך חיפוש אחר חיפוי מטבח מודרני – תוכלו למצוא את המענה המושלם עבור מלוא הדרישות שלכם במטבחי next125.

3 - חיפוי מטבח מודרני