ריהוט משלים

למותג next125 מגוון יחידות שיהפכו את חוויית המטבח להרבה יותר רחבה, גם מעבר לגבולות המטבח הקיימים.

ריהוט משלים לסביבות המטבח הוא דרך נפלאה ליצור חיבורי עיצוב אלגנטיים בין המטבח הפונקציונלי לאזורי הישיבה והאירוח.

הריהוט המסוגנן יכול להשתלב בתוכנית המטבח וסביבתו או לעמוד בפני עצמו כתוספת מקומות אחסון ויופי בכל חלל.

בזכות העיצוב המוקפד והנקי של יחידות המזנון הרב שימושיות של next125 נראה שהן כמעט מרחפות ובו בזמן הן פריט שאפשר למצוא לו שימושים רבים.

עגלת הטרולי של next125 ויחידת הוויטרינה הן יחידות בפני עצמן, בעלות ערך אסתטי ופונקציונלי, שיוכלו להשתלב בתצורות מטבח רבות.

מגוון של שולחנות ודלפקים מחומרים תואמים או משלימים לארונות המטבח הם עיצובים שאי אפשר להתעלם מהם.

כי במטבח מודרני פתוח משפחה וחברים בהחלט יכולים להיות חלק ממה שמתרחש בו.

RM03

מזנונים - next125 sideboard

מקומות אחסון תמיד נדרשים. מזנונים רב תכליתיים מאפשרים התאמה ושילוב אישיים לחלוטין. הם יוצרים חיבור מסוגנן בין המטבח לאזורי האירוח הנושקים.
העיצוב הוא מלוטש, ברור וטהור. יחידות המזנון יכולות להיות סגורות עם חזיתות בפתיחת נגיעה בגימור בצבע מט, צבע סאטן מט, Fenix או פורניר. פריטים נפלאים מפורניר כמו יחידת מגירות פתוחה או מגש עליון שקוע הן תוספות מרהיבות.
הבסיס של היחידות מדגישות את האדריכלות הנקייה שלהן וניתנות לבחירה: מסגרת FRAME RACK מאלומיניום בגוון טבעי או שחור, רגליים נסתרות בגובה 2 ס"מ בלבד או יחידות תלויות על קיר בריחוף.

יחידת תצוגה מזכוכית

יחידת next125 Glass display unit יוצרת אפשרויות תצוגה חדשות לכלים היפים שלנו. מראה אלגנטי של זכוכית שחורה מבריקה עם מסגרת אלומיניום בגוון אוניקס שחור היא טרנד חדש של ריהוט משלים.

יחידת התצוגה מזכוכית עשויה בקפדנות עם צירים נסתרים, ידיות עור, מדפי זכוכית ומגירות פנימיות. תאורת אווירה תאפשר תצוגה מסוגננת במיוחד ותוסיף שקיפות לזכוכית ואווירה מיוחדת לסביבתה. היחידה מתוכננת על רגליים באופן עצמאי או משולבת בשורת הארונות הגבוהים.

next125 Trolley

עגלת הבר, next125 Trolley, היא יחידה ניידת רב תכליתית המתאימה עצמה לדרישות. היא רהיט עזר בעיצוב מודרני בשילוב צבעים של שחור עם אביזרים תואמים מעץ אלון טבעי וכלי פורצלן לבנים, המעניק למטבח שיק אלגנטי.
הטרולי מתאים במידותיו בצורה מושלמת לחנייה מתחת לשולחן הבישול של next125, אך יכול לעמוד בצורה אלגנטית בכל מקום אחר במרחב המטבח או באזורי האירוח.
הרהיט הנייד נע בקלות בעזרת גלגליו המסתובבים, הוא מכיל מקומות אחסון נוחים, פתוחים לגישה, וכן משטח עליון להכנה.
ניתן להזמין את העגלה כפי שהיא או עם מערכות אביזרים, המתאימות לבישול והגשה, כמו: מחיצות עץ, קופסאות אחסון, בלוק עץ לסכינים, קערות פורצלן לאחסון, מיכלי תבלינים, מדף הגשה ועוד.

שולחנות ודלפקים

אדריכלות המטבח המודרני מתרחבת היום מעבר לגבולות המטבח הפונקציונלי על מנת ליצור סביבה הרמונית שלמה לאכילה ואירוח.
רגלי תמיכה לשולחנות ודלפקים ממתכת ושולחנות מעץ מלא, אלון או אגוז טבעיים, בעיצוב נקי ימשיכו את עיצוב המטבח באסתטיקה אחידה. לשולחנות ספסלי עץ מלא תואמים בעיצוב דומה.

נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: