המטבח, שנחשב לאחד המקומות המשמעותיים ביותר בבית, ואולי המשמעותי ביותר, מתוכנן לשרת אותנו שנים רבות. מטבח לא מחליפים לעיתים קרובות. אז כיצד מעצבים מטבח שיהיה עדכני ונצחי גם יחד, כאשר אנחנו חיים בעולם כל כך מהיר עם טרנדים רבים כל כך?
הסוד הוא בשלושה משתנים עיקריים: תכנון טוב, עיצוב על זמני ואיכות.

מטבח יוקרתי מודרני

מטבחים יוקרתיים מודרניים הם מטבחים שיכולים ללוות אותנו שנים רבות. יש להם מאפיינים עיצוביים מובילים שישמרו עליהם עדכנים לאורך זמן. מטבח יוקרתי מציג את שיאי הקדמה והטכנולוגיה. הדיוק וההקפדה הם נר לרגליו. השילוב המוצלח הזה, שמאפיין מאד את המטבח היוקרתי המודרני של אסתטיקה מינימליסטית, נקייה, עם ייצור מתקדם ואיכות ללא פשרות מבטיחים מטבח שיהיה עדכני ונצחי לאורך זמן רב.

מאפייני עיצוב של מטבחים מודרניים

מטבח מודרני הוא מטבח של עיצוב שקט, האסתטיקה היא מינימליסטית, ללא קישוטים שאינם משרתים מטרה פונקציונלית ברורה. פעמים רבות תכנון המטבח יכלול קיר ארונות גבוהים, בהם יהיו מוצרי החשמל ומקומות אחסון, וארונות תחתונים לאורך קיר או באי נפרד, שיוכלו להכיל את הכיור והכיריים. אי במטבח הוא מקום טוב גם לתכנון מקומות ישיבה לא פורמליים בהתאם לצורך.

החזיתות של המטבח המודרני יהיו בדרך כלל גדולות ומתמשכות, נקיות מחלוקות או מסגרות. הידיות יהיו בדרך כלל כמסילה שקועה מתמשכת, כחלק אינטגרלי או ללא ידיות כלל, הנפתחות בעזרת נגיעה בלבד. המהות תהיה המראה האסוף, האחידות, התכנון והעיצוב ששומרים על איפוק.

מכיוון שהעיצוב בעיקרו מציג מינימליזם הוא מדלג מעל טרנדים נוכחיים משתנים, כך שיוכל ללוות אותנו לאורך שנים. מטבח מודרני גם ישתלב בקלות יחסית בעיצוב הכולל של הבית. הוא לא מטבח שצועק עיצוב, הוא מטבח נגיש ונוח, בדרך כלל יהיה מטבח פתוח והקלאסיקה שלו תוכל להשתלב כמעט בכל סגנון עיצובי, גם אם הוא אחר ושונה מהמטבח המודרני.

מטבחים איכותיים

האסתטיקה תמיד משרתת מטרות פונקציונליות במטבחי היוקרה המודרניים. אין לה בהם ערך בפני עצמה. אולם משנקבעו הערכים הפונקציונליים הם יהיו מוקפדים והאסתטיקה שלהם תהיה במיטבה עד אחרון הפרטים הקטנים. מטבחים איכותיים הם מטבחים בהם היופי וההקפדה על כל פרט נכנסים גם פנימה לתוכן הארונות. הערכים הפנימיים של המטבח חשובים לפחות באותה המידה כמו החוץ.

מטבחי היוקרה המודרניים תמיד יציגו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, את תהליכי הייצור המתקדמים ביותר. הם יהיו מופת של איכות בכל פרט, בין אם הוא נראה לעין ובין אם הוא נסתר. זו איכות שתציע פרקטיות, נוחות עבודה במטבח, נגישות טובה, תשמור על ארגון וסדר והכל במינימום פעולות מיותרות.

הנדסת אנוש

חלק משמעותי במטבחים המודרניים הוא החשיבה על הנדסת אנוש. מטבח שהצד הפונקציונלי חשוב בו חושב על האנשים שמשתמשים בו ועל אורח חייהם. האנשים הם המרכז. כל ארון, כל מגירה, כל ציר או מוצר חשמלי ישובצו לאחר החשיבה העקרונית על נוחות שימוש, התאמת הגבהים של משטחי העבודה, של ארונות האחסון או כל חדשנות אחרת, שתציע פתרונות מתקדמים ונוחים לתפעול והתנהלות במטבח.

וכאשר המטבח מציג חדשנות, טכנולוגיה מתקדמת, חומרי גלם איכותיים, חושב על הנדסת אנוש, שם את האנשים במרכז וכלפי חוץ משדר מודרניזם ברוח סגנון הבאוהאוס הנצחי – האיפוק האסתטי שלו יכול ללוות אותנו שנים רבות. הוא ללא זמן תפוגה. תמיד יהיה עדכני ורלוונטי. ובעיקר מטבח שההנאה לא תסתיים בו.

המותג next125 הוא מטבח מתקדם ונצחי שכזה. פיתוחים חדשניים, שימוש בחומרים איכותיים, דיוק ואסתטיקה מבטיחים שהמותג יישאר עדכני לאורך שנים רבות ונצחי בזכות איכויות יוצאות מן הכלל, שמגלים עמידות במשך שנים רבות. איכויות אלו זיכו את next125 בפרסי עיצוב רבים על אסתטיקה ופתרונות פונקציונליים יוצאי דופן במשך 50 שנות קיומו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *