מטבחי יוקרה אינם מטבחים שיש צורך להסתיר. ההיפך הוא הנכון. מטבחי יוקרה הם מטבחים להתפאר בהם שמסבים הנאה מרובה, לבעליהם ולמתארחים. כל פרט בהם מדויק ואיכותי, הם מותאמים באופן אישי ויציגו את המילה האחרונה בתחום עיצוב המטבחים. מטבחי יוקרה יעמדו במלוא הדרם בלב הבית.

עם זאת נמצא לעיתים דלתות כיס במטבחי יוקרה, שנועדו להסתיר מאחוריהן חלקים שלמים במטבח. מדוע, אם כן, יש צורך בארון מטבח נסתר במטבחי היוקרה, שכל פרט בהם הוא מקור לגאווה?

מה הן דלתות כיס במטבחי יוקרה?

דלתות הכיס או דלתות נסתרות הן פתרון טכנולוגי מתקדם, שימושי מאד ואסתטי גם יחד, של דלתות גבוהות, שנפתחות ומחליקות לתוך כיסים בצדי הארונות הגבוהים והופכות לדלתות נסתרות. הן יכולות להסתיר חלקים שונים במטבח. בסיום העבודה הדלתות נסגרות למקומן, חזיתות המטבח חוזרות להציג מראה אסתטי של חזיתות דקורטיביות גבוהות ושלמות והמטבח היוקרתי חוזר להיות עיצוב יוצא דופן ואלגנטי.

תוכן הארונות הפנימיים שדלתות הכיס מסתירות נתון לבחירה. מארונות אחסון, משטחי עבודה נוספים, מקום אחסון נוח למוצרי החשמל הקטנים ועד הסתרת מוצרים גדולים, כמו מקררים, תנורים, מדיחים, מכונות כביסה. הדלתות המתכנסות יכולות אף להסתיר מטבחים שלמים.

אין וויתור על פונקציות חשובות בגלל אסתטיקה ומרוויחים משטחי עבודה נוספים למוצרים חשמליים קטנים נחוצים, כמו קומקום חשמלי, טוסטרים או מיקסרים למיניהם. לכל חפץ מקום משלו והוא אינו הפרעה על משטח העבודה העיקרי.

מטבח עם אי

מטבח פתוח גלוי תמיד, במיוחד כאשר מתוכנן מטבח עם אי. פעמים רבות תוכנית המטבח כוללת קיר ארונות גבוהים לאחסון ואי בו נמצאים נקודות המים והבישול, כיור וכיריים. משטח העבודה חשוף תמיד על שלל כליו והפעילויות השונות שנעשות בו. בחיפוש פתרון יצירתי להשיב את המטבח לסדר מופתי בסיום מלאכות הבישול או כשיש צורך במקום נוח נפרד, שיתאים לשימוש במוצרי החשמל הקטנים, בעיקר אלו מהם שאינם אינטגרליים, על מנת שלא יישארו מיותמים על משטח האי, נוצרו דלתות הכיס או הדלתות הנסתרות.

במטבחי next125 הכל נתון לבחירה

במטבחי next125 מותג הפרימיום של חברת במטבחים Schuller גרמניה הכל נתון לבחירה. גם כאשר מדובר בארון הדלתות הנסתרות. אפשר לבחור את אופי חזיתות הדלתות החיצוניות וגם את סידור התוכן הפנימי, חומרי הגמר והגוונים של חזיתות היחידות הפנימיות בתוך הדלתות הנסתרות.

כאשר דלתות הכיס של מטבחי next125 סגורות נקבל מבנה של ארונות עם חזיתות ארוכות אלגנטיות, שישתלבו בשלווה נעימה במטבח ובחלל הכללי וכאשר הדלתות הנסתרות פתוחות – עולם ומלואו יתגלה בפנינו, מעוצב למראה ומתוכנן לפי דרישה.

חיפוי קיר דקורטיבי בארון הנסתר

האסתטיקה של התוכן הפנימי בארון הנסתר במטבחי next125 אינה מופחתת מאופיין של דלתות הכיס המרשימות. כאשר הדלתות פתוחות יוצגו ארונות עם משטחי עבודה וחיפוי קיר דקורטיבי, שגם הוא בחירה אישית של הלקוח. חיפוי הקיר יכול להיות תואם לדלתות ולהציג חזית אסתטית הומוגנית אחת. יש אפשרות להוסיף לו אביזרים שימושיים שונים, כמו: תאורה, מדפים, מתקן לנייר מגבת, לסכיני שף, לכוסות יין ועוד.

מנגנון דלתות הכיס

מנגנון דלתות הכיס במטבחי next125 מאפשר פתיחה וסגירה של הדלתות בנגיעה קלה בלבד. גם כאשר הן דלתות כפולות. דלתות הכיס של מטבחי next125 זמינות ברוחב של דלת אחת או ברוחב כפול של שתי דלתות מתקפלות יחדיו לצד אחד. דלתות נסתרות כפולות (זוגיות) לכל צד יאפשרו תוכן פנימי רציף ברוחב של 240 ס"מ. אפשר כמובן להמשיך את המראה ההומוגני הנפלא ולשלב יחידות גבוהות נוספות לצידן.

במקרים בהם נבקש מטבח קטן שיוסתר כולו לאחר השימוש, לדוגמא בחללים רב תכליתיים, בעיצוב דירות קטנות, במשרדים, אפילו כמטבח נוסף כשר לפסח, אפשר לתכנן מטבח שלם ברוחב 240 ס"מ עם מקום ייעודי לכל מוצר וחפץ. הפונקציונליות תפגוש כאן את דלתות הכיס באלגנטיות מינימליסטית בזכותן יחזור החלל בתום העבודה במטבח למראה נקי, כאילו לא התחולל כאן דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *