המטבחים המודרניים הם מטבחים שלא שוקטים אף פעם. השאיפה היא להציג את החידושים האחרונים, את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, את האבזרים הכי חכמים ואת החומרים והטקסטורות המודרניים, האיכותיים והמעניינים ביותר.

תחום המטבחים, כמו הרבה תחומים אחרים, הוא תחום מתפתח ומתאים את עצמו לתקופה, להרגלי החיים המודרניים ולחידושים, שמיועדים להפוך את עבודת המטבח לנוחה יותר, פרקטית יותר וחוויתית.

חברת מטבחים יוקרתית בעלת מוניטין תקפיד על בסיס מוצק ומוכח לחידושים שתבחר להכניס למוצרים שלה. היא תבחן לעומק את האיכויות הפונקציונליות, החומריות וכמובן את העיצוב.

המותג next125 הוא מותג שתמיד צועד קדימה. מעצבי החברה כל הזמן חושבים ומפתחים את הדבר הבא. החומרים שהופכים להיות מטבח ב-next125 יהיו חומרים מתקדמים, שנבדקו והוכיחו עמידות ואיכויות יוצאות מן הכלל, שיראו טוב ויתפקדו היטב גם לאחר שנים רבות וכן – שאינם מזיקים או פוגעים בסביבה.

המטבחים היוקרתיים הפופולריים ביותר היום:

מטבחי זכוכית

חזיתות מטבח מזכוכית הן ללא ספק מופע אלגנטי מרשים ביותר. מטבח שלם, שכל חזיתותיו מזכוכית הוא מטבח שאי אפשר להתעלם ממנו. זהו מטבח מודרני במיטבו.
דלתות הזכוכית במטבחי next125 הן דלתות עם פרופיל אלומיניום מדוקק בתוכו יושבת זכוכית מחוסמת. היא חזקה מאד ופרקטית לא פחות. לדלתות הזכוכית 9 גוונים בגימור מט או מבריק. החזיתות יכולות לקבל ידית שקועה או להיות ללא ידיות כלל, עם פתיחה בעזרת נגיעה או הודות למסילה שקועה. המסילה יוצרת ניתוק בין החזיתות למשטח העבודה, שנראה מרחף מעל הארונות.
את אותה הזכוכית אפשר להמשיך לחיפויי הקירות בין הארונות התחתונים לעליונים או לחיפוי קירות נפרדים. זה פתרון נפלא, אסתטי ופונקציונלי גם יחד, לניצול מלא ושימושי של חיפויי הקיר.

אפשר לקבוע בהם מסילה מיוחדת, אליה יתחברו אביזרים שימושיים שונים ממערכת next125 CUBE, כמו: מסתור לשקעי החשמל, מדפי תבלינים ובקבוקים, מעמד לנייר המגבת, בוצ'ר מגנטי לסכיני השף, מעמד לכוסות היין, לוח מחיק לרשימות ועוד. זו אסתטיקה פונקציונלית במיטבה.

מטבחי פורצלן

הפורצלן הוא חומר חזק ביותר שמופק בתהליכים מתועשים מתקדמים. הוא עמיד בחום גבוה, בפני שריטות, כתמים וחומרי הניקוי של המטבח. המראה שלו הוא בטקסטורה של אבן טבעית, בטון, ברזל, חלודה או עץ. בדלתות המטבח של next125 הוא מופיע כלוח דקיק, כמו הזכוכית, ונתמך במסגרת אלומיניום מיוחדת בגוון שחור או נירוסטה, ששומרת על הקצוות. אפשר להשלים את החזיתות עם משטח תואם וחיפויי קירות מאותו החומר. התוצאה היא אחידות חומר במראה מינימליסטי מושלם. כמו חיפויי הזכוכית במטבחי next125 גם על חיפוי הפורצלן אפשר לתלות אביזרים שונים, שיהפכו את העבודה במטבח ליעילה, נוחה ומרגשת.

מטבחי עץ

חומר נוסף למטבחים בו יש משמעות לטקסטורה שלו הוא העץ כמובן. דלתות הפורניר של next125 הן אהבה ממבט ראשון. העץ הוא חיבור ישיר לטבע וזה יופיו. לכל עץ הטקסטורה שלו. ישנם עצים עם סיקוסים (עיניים) ואפשר לבחור בחזיתות פורניר למטבח עם ערוצים נקיים ללא סיקוסים. אופציה נוספת במותג next125 הוא פורניר עץ אלון טבעי, ישן ואותנטי, מפירוק. לאופן העיבוד של העץ תהיה משמעות רבה היות והוא אמור להפוך למטבח פעיל. על כן דלתות הפורניר של next125 מצופות בכל הצדדים ויהיו עליהן מספר שכבות של לכה מיוחדת להגנה. כך יוכל מטבח העץ של next125 לגלות עמידות לאורך שנים. כל חזית עץ טבעי היא חד פעמית וזו קסמה ויופייה.

חברת המטבחים שולר היא חברה ירוקה, ששמירה על איכות הסביבה היא חלק מערכיה המרכזיים ועל כן עבודתה עם עצים ובטכלל מבוקרת ואחראית.

מטבחי צבע

מטבחי צבע תמיד היו ויישארו באופנה. מטבח איכותי נמדד בקריטריונים שונים ובמטבחי צבע תהליכי הצביעה יבדילו אותם זה מזה. בצביעה איכותית הצבע יהיה רגיש פחות לפגיעות ושחיקה. זו תהיה דלת חלקה, נקייה, ללא טקסטורה, בה המשמעות העיקרית תהיה בגוון הנבחר.

כמובן שאפשר לשלב במטבח אחד חזיתות מדגמים וחומרים שונים. זו שאלה של טעם, העדפה אישית והחלטה עיצובית אסתטית. על דבר אחד ברור שאין להתפשר – וזו האיכות. מטבח מודרני איכותי יראה במיטבו גם שנים רבות קדימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *