אנשים רוצים להביע את עצמם באמצעות עיצוב המטבח שלהם. בפרט כאשר מדובר בסקטור של מטבחי היוקרה. ייצור מטבחים מיוחדים איננו אפשרי בכל חברה. זו צריכה להיות חברה מספיק גדולה ומתוחכמת, על מנת שתוכל לענות על דרישות ספציפיות והתאמות אישיות לצד היותה בקדמת הטכנולוגיה והעיצוב.

ייצור מטבחים מיוחדים

ייצור מטבחים מיוחדים

מה שונה בייצור מטבחים מיוחדים?

אפשר לומר שתהליך ייצור של מטבחים מיוחדים הוא מאד מוקפד ומושם בו דגש רב על דיוק ואיכות, החל משלב התכנון והעיצוב, דרך הייצור והן של כל החומרים, מהם עשוי כל פרט במטבח.
ההקפדה על כל תהליך הייצור לכל אורכו וכן בחירה נכונה והרמונית של כל הפרטים הקטנים בונים איכות ואופי. האופי מתבטא בסגנון והרי לכם הסוד לייצור מטבחים מיוחדים.

אמנם ההקפדה על איכות היא המפתח העיקרי בייצור מטבחים מיוחדים, אבל זה לא מסתכם בכך. למותגים הטובים, שמתמחים בייצור מטבחים מיוחדים, יהיה בדרך כלל קו עיצוב נוכח, שנגזר מתפיסת עולם, והם כמעט תמיד יכללו מפרט מאוד נדיב ועשיר, הכולל, לצד מערכות מתוחכמות או אי למטבח, גם אפשרויות מגוונות של אביזרים נלווים.

מטבח גרמני או איטלקי?

באופן לא מפתיע המומחים הטובים ביותר בייצור מטבחים מעוצבים נמצאים באירופה. היבשת, שמהווה את מקור העיצוב המערבי כבר שנים רבות, ממשיכה להוביל בבטחה את תחום עיצוב המטבחים גם היום. החיבור האירופאי בין סטייל לתרבות הקולינריה הוא כבר חלק מה-DNA הקולקטיבי של היבשת.

ה”קרב” בין יצרני המטבחים האיטלקיים והגרמניים תמיד יהיה קרב צמוד. לעיתים נהוג לומר שידו של הסטייל והעיצוב האיטלקי על העליונה, אבל כאשר בודקים את הפרטים הקטנים, את איכות החומרים, הדיוק בעבודה, האינטגרציה בין המערכות – כנראה שהגרמנים לוקחים את ההובלה. גם בסוגיית העיצוב המטבחים הגרמניים הם מופת עיצובי של מטבחים מודרניים עכשוויים. יצרני המטבחים המובילים מגרמניה ממשיכים במידה רבה את אסכולת העיצוב הנקייה של הבאוהאוס – קוים מודרניים, חומרים שנבחרו בקפידה, צבעים רגועים, פרקטיקה עם גימור ללא רבב.

היכן מוצאים בישראל מטבח גרמני איכותי?

גם לצרכן הישראלי יש הזדמנות ליהנות ממטבחי יוקרה גרמני. כשמדובר במטבחים מורכבים, מיוחדים ובאיכות גבוהה היצרנים הטובים ביותר מגיעים מגרמניה. לחברת שולר (Schuller), הנחשבת לאחת היצרניות המעולות והמובילות בגרמניה, יש נציגות באולם תצוגה מרהיב ברחוב גלגלי הפלדה 19 בהרצליה פיתוח, שמוקדש כולו לדגמי המותג היוקרתי של החברה – next125. בין אתם מעוניינים במטבח גדול ומפואר או במטבח קטן ומעוצב. למידע נוסף כנסו והתרשמו: