אנשים מאד מחוברים למטבחים שלהם. מי שהמטבח חשוב לו יעדיף מטבח איכותי, שיתאים לשאיפות העיצוב שלו, לאופיו ולסגנונו האישי. הפעילות במטבח, בין אם היא מלאכת ההכנה והבישול, האכילה או האירוח, צריכה להיות פונקציונלית, נוחה וחווייתית. חלק לא מבוטל בחוויית המטבח המודרני היא העיצוב והנראות שלו. בחברות המטבחים היוקרתיות זו תהיה אהבה הדדית לעיצוב איכותי ולייחודיות.

ייצור מטבחים מיוחדים איננו אפשרי בכל חברה. זו צריכה להיות חברה מספיק גדולה ומתוחכמת, על מנת שתוכל לענות על דרישות ספציפיות והתאמות אישיות לצד היותה חברת ייצור מתקדמת, שתציע את שיאי הטכנולוגיה והחדשנות בתחום.

מה שונה בייצור מטבחים מיוחדים?

אפשר לומר שתהליך הייצור של מטבחים מיוחדים הוא תהליך אישי. למרות התיעוש כל מטבח מתוכנן ומיוצר בהזמנה והתאמה אישית. הוא איננו זהה למטבח אחר. כל מטבח הוא יצירה בפני עצמה. ההתאמה האישית איננה רק בלקיחת המידות של המקום המיועד למטבח אלא הוא נבדל בתכנון הפרטני, באפשרויות הרבות המוצעות וביכולת למצוא פתרון והתאמה לכל צורך ושאיפה. ריבוי וגמישות באפשרויות הבחירה וההתאמה קיימות רק בחברת מטבחים מספיק גדולה, מתועשת ומתקדמת.

ייצור מטבחים מיוחדים דורש מצד אחד היצע של תכנון ועיצוב יוצאים מן הכלל ופורצי דרך ומצד אחר את היכולת לממש זאת בצורה הטובה והאיכותית ביותר, שתוכל להוכיח עמידות ורלוונטיות לאורך שנים רבות. בחברות כאלו יהיו תהליכים של מחקר ופיתוח, שימוש בחומרים איכותיים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות. כך אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהייצור יהיה ברמה הגבוהה ביותר וישרת היטב את כל המטרות.

מטבחים איכותיים

מטבחים איכותיים הם מטבחים שיוכלו להיות עדכניים וללוות את בעליהם שנים רבות. איכות של מטבח נמדדת במדדים רבים.
היא יכולה להתבטא בנראות החיצונית של המטבח. חומרים איכותיים ברמת ביצוע גבוהה יציגו מטבח יוצא דופן. פני שטח לא אחידים או קצוות (קנטים) לא מטופלים כהלכה של חזיתות הארונות ואי דיוקים אחרים יבלטו מיד לעין.
היא כמובן תתבטא באיכות החומרים ורמת הפרזולים מהם המטבח בנוי. למשל: מגירות עם פרזול שמיועד לשאת משקל רב יחסית יגלו עמידות רבה יותר לאורך השנים והמגירה תנוע בקלות רבה יותר גם כאשר היא תישא בתוכה משקל רב יחסית. פתרונות חכמים למוצרי החשמל ישמרו על תקינות המוצרים לאורך זמן, תחתית מתכתית בארון הכיור תגן עליו מרטיבות וחומרי ניקוי קשים, ציפוי מיוחד לדלתות יפחית את נראות טביעות האצבעות ועוד.

אמנם ההקפדה על איכות היא מפתח עיקרי בייצור מטבחים מיוחדים, אבל זה לא מסתכם בכך. למותגים הטובים יהיה בדרך כלל קו עיצוב נוכח, שנגזר מתפיסת עולם, והם כמעט תמיד יכללו מפרט מאוד נדיב ועשיר, הכולל, לצד מערכות מתוחכמות גם אפשרויות מגוונות של אביזרים ועיצובים מיוחדים לתוכן הארונות.

עיצובים מיוחדים

אחת החברות הגדולות והמובילות היום למטבחים מודרניים איכותיים היא חברת Schuller גרמניה. מותג הפרימיום שלה next125 מיובא לארץ ומוצג באולם תצוגה מרשים באזור התעשייה בהרצליה פיתוח.

המותג next125 מציע אפשרויות רבות ועיצובים מיוחדים שיהפכו כל מטבח לחוויית עיצוב חד פעמית. כל מטבח הוא בהזמנה אישית ומיוצר בחברת האם בגרמניה. בארץ תתבצע ההרכבה על ידי צוות מקצועי של החברה.
המותג קטף פרסים רבים על עיצובים פורצי דרך ופתרונות עיצוב יעילים ומיוחדים ותמיד הוא בשאיפה קדימה, כי זו מהות המותג: עיצוב ומוצרים חדשניים, שהופכים כל מטבח לרהיט משולב, בו באים לידי ביטוי פונקציונליות ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *