לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר

מטבח איכותי הוא מטבח אשר מתוכנן בקפידה, עשוי מהחומרים המתקדמים ביותר ובמיטב הטכנולוגיות. תהיה בו תשומת לב לכל פרט, גם אם אינו נראה לעין, ולא פחות חשוב – ילווה אותו שירות מעולה לכל אורך הדרך. מטבח איכותי הוא מטבח שילווה אתכם שנים רבות.
על מנת ליהנות ממטבח איכותי ברמה גבוהה ניתן את הדעת הן לתוכן שלו, על כל פרטיו הפונקציונליים, והן לעיצוב ולרמת הגימור שלו. מטבח איכותי אמור להתאים ולספק את המענה המושלם על כל הדרישות והצרכים, כאשר השאיפה תהיה גם ליהנות ממטבח בעיצוב מרשים – עיצוב אשר יתכתב עם סגנון העיצוב של הבית.

מטבח איכותי

כיצד בוחרים חברה איכותית?

כדי לקבל מענה על כל הדרישות ממטבח יוקרתי ואיכותי יש צורך להקפיד ולבחור את החברה ממנה יוזמן המטבח בשימת דגש על נקודות חשובות לבדיקה, כמו: מוניטין החברה, המותגים איתם היא עובדת והשירות אותו היא מספקת.

בחירה נבונה בחברה ידועה ומתקדמת טכנולוגית תהווה צעד ראשון ומשמעותי בדרך למטבח האידאלי.

אז על מה כדאי להסתכל מעבר למראה החיצוני, שהוא חשוב מאד, אך הוא בעיקר טעם אישי? מומלץ להיחשף לכמה שיותר אפשרויות ואין טוב יותר ממראה עיניים וחוש מישוש.
אתר המותג יוכל ללמד אתכם את ההיסטוריה שלו, האם הוא שייך לקונצרן גדול ומוכר? היכן הוא מדורג? האם המותג זכה בפרסי עיצוב ואיכות נחשבים? אתם יכולים להתרשם מגלריית תמונות המטבחים באתר ואף לקבל רעיונות, שאולי תרצו לאמץ למטבח שלכם, אולם ביקור באולם התצוגה וקבלת הסבר ממצה על יכולות החברה ואופי המוצרים שלה יוכל ללמד אתכם הרבה מאד.
עולם המטבחים הוא עולם דינמי, משתנה וכל הזמן ישנם חידושים והתפתחות טכנולוגית. מכיוון שבדרך כלל מזמינים מטבח פעם בתקופה ארוכה יחסית סביר להניח שישנם הרבה חידושים ואיכויות מוצר שטרם הכרתם.

באולם התצוגה תוכלו להיחשף לחומרים, לעיצובים, לרמת הגימור ולצורות תכנון, שאולי לא חשבתם עליהם ותוכלו להתוודע מקרוב לחידושים ולאלמנטים המיוחדים שעולם המטבחים מציע היום. סביר להניח שתפגשו אפשרויות חדשות וחומרים שאתם לא מכירים.

פתחו דלתות, שאלו איזה משקל אמורות המגירות לשאת, ראו האם המדפים מיוצבים במקומם, ראו איך בנויה הדלת, כיצד בנויות מסגרות הדלתות שנושאות זכוכיות, כיצד נראים הקנטים, מה ההגנות מפני רטיבות, איך בנויה התאורה, עד כמה יש גמישות בעיצוב וכדומה.

יועץ מטבחים ותפקידו

גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים מהמטבח שלכם וגם אם בדמיונכם כבר הגעתם לרזולוציות הגבוהות ביותר בנוגע לכל אלמנט אשר יהווה חלק מאותו מטבח איכותי ויוקרתי שעתיד להיות המטבח שלכם – עדיין כדאי להיוועץ ביועץ מטבחים מקצועי ומנוסה. יועץ מטבחים של חברה איכותית ויוקרתית אמור להכיר את כל האפשרויות המוצעות של החברה, הוא יקשיב לכל הדרישות, הרצונות והחלומות שלכם ויסייע לכם בהתאמת התכנון של המטבח האיכותי, הפונקציונאלי והמעוצב ביותר המתאים לכם. התוצאה של שיתוף הפעולה הזה אמורה לספק את המענה הטוב ביותר לדרישותיכם, כמו גם לדרישת התקציב שלכם.

חברות רבות המתמחות בעיצוב מטבחים מציעות לכם את שירותיו של יועץ המטבחים כחלק בלתי נפרד מהשירות שלהן, כך שכדאי לברר מול מי תעבדו בעת הליך בחירת החברה.

המותג

מבית קונצרן Schuller מייצר מטבחים איכותיים ויוקרתיים כבר למעלה מחמישים שנים. המותג next125 זכה בפרסים רבים על איכות ועיצוב פורצי דרך והוא מהווה עבורכם את הכתובת הנכונה למטבח איכות שילווה אתכם לאורך שנים רבות.

באולם התצוגה בהרצליה פיתוח תוכלו להתרשם מאיכות המוצר, משירות מקצועי וממעצב פנים שילווה אתכם בכל הליך התכנון ובחירת המטבח שלכם.

מרגע הבחירה ועד לבית הלקוח

כל דגם שתבחרו יהיה באיכות זהה. את התוכנית והנראות של המטבח תוכלו לבחור בעצמכם בשיתוף עם מעצבי המותג. לאחר הזמנתכם תשלח ההזמנה למפעל בגרמניה והמטבח שלכם ייכנס לייצור עם התחייבות לתאריך, בהתאם להזמנתכם. כאשר ייצא המטבח שהזמנתם מהמפעל הוא ייארז באריזות קרטון, כשעל כל אחת מהן תודבק מדבקה עם מספר סידורי של החלק הארוז ותמונה שלו. לכל מטבח מצורפים הוראות טכניות מדויקות להרכבה, כולל ברקוד לסריקה בטלפון החכם וכן פרזול ואבזור התואמים לו. ההובלה תדע בדיוק מהם חלקי המטבח שלכם וכך גם המרכיב ידע את סדר האריזות ויקבל הוראות מדויקות לכל חלק במטבח. כריות מתנפחות ייסגרו מרווחים בין אריזות בגדלים שונים במכולה על מנת למנוע תזוזה מיותרת או חלילה נזק בהובלה. את המטבח ירכיב בארץ צוות מקצועי ומיומן.