מהו המושג "מטבח אינטגרלי"?

המונח "אינטגרלי" מופיע במטבחים המודרניים בצורות רבות ושונות. עיקרו האפשרות להטמעת מוצרים בתוך הארונות, כך שיאפשרו נוחות מרובה ופרקטיות מבלי לפגוע בנראות האלגנטית של המטבח.

הדרישה למטבחים במראה מושלם ונקי הביאה לשיפור גדול מאד במוצרי החשמל המוצעים למטבח ולאלמנטים שונים אחרים, המאפשרים ארגון, סידור והסתרה של מוצרים שונים, שהפריעו למראה הנקי של המטבח. כל זאת מבלי לפגוע במהלכי העבודה בו. להפך – המוצרים האינטגרליים, שהוטמעו בארונות הפכו את המטבח לפרקטי, נוח וקל יותר לניקוי. אין מרווחים פתוחים וקשים להגעה ומיוצרים פתרונות חכמים לאחסון והסתרה של כל המוצרים, שיושבים בדרך כלל על השיש ומכבידים על הסדר במטבח.

מיקרו גל אינטגרלי יקל את הנגישות אליו ולא יהיה צורך בפעולה נוספת של פתיחת דלת ארון המטבח ורק אז לאפשר לו להיות נגיש אלינו. מקררים אינטגרליים מוסתרים מאחורי דלתות המטבח יפחיתו מהעומס הוויזואלי ויציגו מקררים נוחים לסידור ובעומק סביר ונוח לגישה. דבר לא יישכח עוד בעומק המדף. 

את המדיח אין צורך לראות עוד. קיים מדיח חצי אינטגרלי, שדלת המטבח תורכב בחזית שלו עד גובה פאנל הבקרה שלו, שרק הוא יישאר חשוף. או מדיח אינטגרלי מלא, אליו תוצמד חזית ארון שלמה ולוח הבקרה וההפעלה שלו הוא פנימי. תנור אינטגרלי יאפשר את מיקומו בגובה נוח למשתמש ללא צורך בהתכופפות עד אליו.
כאשר המוצרים מוטמעים בתוך הארונות נעלמים המרווחים שמאפיינים מוצרים נפרדים שעומדים בזכות עצמם, ומלאכת ניקיון המטבח הופכת לקלה ונוחה יותר.

דלתות מתכנסות או תריס מסתירים את מוצרי החשמל הקטנים

ישנם פתרונות שונים שעוזרים להסתרה ולשמירה על הסדר במטבח. החל מתריסים או דלתות שיושבים על המשטח, מאחוריהם מאוחסנים מוצרי חשמל הקטנים, כאשר אינם בשימוש, ועד דלתות גדולות, המתכנסות לתוך הארונות, שיכולות להסתיר מקטעי מטבח שלמים.

מטבח אינטגרלי – צילום: גידי בועז

פתרון הדלתות המתכנסות מצוין להסתרת משטחי עבודה נוספים במטבח למוצרי החשמל הקטנים ו/או להצנעת משטחי עבודה אחרים של המטבח (מטבח כשר לפסח). הדלתות מתכנסות לצדדים, כך שאינן מפריעות למהלך הטבעי של ההתנהלות בחלל המטבח ובסוף העבודה סוגרות את הארון בדלתות שלמות ואינן מפריעות לשלמות האסתטית של החלל.

כאשר מרבית המטבחים פתוחים ומשתלבים בעיצוב הכולל של הבית יש משמעות רבה לנראות שלו ולכן ישנה העדפה ברורה למוצרים אינטגרליים ולאפשרויות הסתרה חכמות של פונקציות שונות במטבח.

הקפידו להכיר את כל הטרנדים והחידושים בעולם עיצוב המטבחים

כמובן שלא כל החידושים חייבים להשתלב במטבח שלכם. גם אם החלטתם על כמה שיותר פרמטרים של מטבח אינטגרלי, של מוצרים אינטגרליים ו/או של דלתות "חכמות", בחנו מה יתאים לכם, הן מבחינת סגנון העיצוב שאתם מחפשים והן מבחינת האופי, התכנון וההתאמה של המוצרים החשמליים האינטגרליים.

במטבחי next125 תוכלו למצוא מטבחים מודרניים אשר עונים על כל הדרישות ומספקים מענה על כל הציפיות. המותג next125 של חברת Schuller עובד בהתאמה עם מוצרי החשמל האינטגרליים והמטבחים מיוצרים בהתאם לתכנון.
הצוות המקצועי של next125 ישמח לתת פתרונות ולייעץ במציאת המוצרים האינטגרליים המתאימים ביותר לדרישותיכם ולמטבח האינטגרלי החדש שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *