מטבחים יכולים להיות מרהיבים ביופיים, מעוצבים בכל סגנון שנבקש ונוכל להיות מאד גאים בהם. אולם קיימים מקרים בהם נבקש מטבח מוסתר מסיבות שונות.
המטבח המוסתר הוא למעשה מטבח שלם אשר נמצא בתוך מבנה ארונות מרהיב, שאינו ניתן לזיהוי כמטבח, אלא רק אחרי שפתחתם את דלתותיו. וכאשר הדלתות יפתחו יתגלה בפנינו מטבח מאובזר ופעיל לחלוטין. כמעט כל דבר במטבח יכול להיות סגור מאחורי דלתות. הדלתות יכולות להיות דלתות שמתכנסות לתוך כיס בצידי הארונות, כך שלא יפריעו בחלל כאשר הן יהיו פתוחות לרווחה ויגלו את המטבח הנסתר.
המטבח המוסתר יכול להתאים לבתים קטנים בהם החלל הוא דו שימושי ונרצה לסגור את המטבח מאחורי דלתות כאשר איננו פעיל, אך גם למטבחים בבתים גדולים במקרים בהם נהיה מעוניינים להסתיר את חלקו או להוריד מהעומס הנראה לעין.

 

מטבח מוסתר

מטבח מוסתר

מה יתרונותיו של המטבח המוסתר?

– בחללים פתוחים כאשר לא מעוניינים שיראו את מטבח בכל עת.
– אפשר להסתיר חלק מסוים במטבח, למשל את משטח העבודה למוצרי החשמל הקטנים, כמו: טוסטר, מיקסר. בסיום העבודה הכל נסגר מאחורי דלתות.
– מטבח כשר לפסח שנפתח רק בזמן המיועד וסגור כרהיט ביתרת השנה.
– אין אורח שלא יתפעל כאשר דלתות המטבח המוסתר שלכם יפתחו לרווחה!
מטבחים מוסתרים מיוצרים רק על-ידי חברות מקצועיות, מתקדמות טכנולוגית והוא כולל שימוש בהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר.

תכנון ועיצוב של ארון מטבח נסתר

חזיתות המטבח הנסתר יהיו בדרך כלל חזיתות גבוהות ומרשימות. כלפי חוץ הן ייראו כמו ארון קיר או חיפוי דקורטיבי. דלתות מתכנסות פנימה לתוך כיס יאפשרו נגישות מלאה לכל חלקי הארון והן לא תפרענה להתנהלות השוטפת במטבח. גם מוצרי החשמל הגדולים יוכלו להיות נסתרים מאחורי דלתות כאלו, בהתייחסות להוראות ההפעלה שלהם.

ייצור המטבח בגרמניה, התקנה בישראל!

אם בחרתם לשלב מטבח נסתר בעיצוב שלכם או בארונות עם דלתות מתכנסות, הקפידו לבחור למטבח שלכם את החברה הטובה ביותר לייצור מטבחים יוקרתיים. חברת Schuller הגרמנית מייצרת מטבחים במפעליה בגרמניה כבר מעל 50 שנים. לחברת שולר סניף בישראל באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, המהווה אפשרות נפלאה להכיר את המטבחים של החברה הגרמנית הותיקה. בעיר הרצליה תוכלו למצוא את אולם התצוגה המרשים של חברת שולר, הכולל סגנונות שונים של מטבחים יוקרתיים.

מטבח מוסתר של סדרת הפרימיום היוקרתית next 125

החלטתם שאתם רוצים מטבח מוסתר בבית? סדרת הפרימיום next125 של חברת שולר הגרמנית נמכרת בישראל בסניף הרצליה. לבחירת המטבח המוסתר המתאים ביותר לבית שלכם התקשרו עכשיו לסניף בהרצליה וקבעו פגישה עם צוות החברה.
קטלוג מטבחים

קטלוג מטבחים