מטבחי יוקרה הם מטבחים יוצאים מן הכלל בכל מובן. כל פרט בהם חשוב. מושקעים בהם תהליכים רבים ודיסציפלינות שונות מעורבות בייצור שלהם. החל ממחקר ופיתוח, יצירתיות, תכנון, עיצוב מיוחד, דרך בעלי מלאכה שונים, חומרים מעולים, טכנולוגיות מתקדמות ועד ייצור מתוחכם וכמובן יש צורך בניסיון ומוניטין בתחום מטבחי היוקרה. הקפדה תהיה גם על הפרטים המשלימים, כמו מוצרי החשמל, משטחי העבודה וכל פרט שמצטרף ליצירת הסימפוניה המושלמת של חגיגת עיצוב ואיכות, המציגה מטבח להתגאות בו וליהנות ממנו למשך שנים ארוכות.

מטבח בהתאמה אישית

מטבח יוקרתי איננו מטבח ידוע מראש. הוא מטבח חלומות שתפור למידותיו האישיות של הלקוח והמקום. כל מטבח הוא יצירה חדשה, עולם ומלואו.
שני מרכיבים עיקריים מובילים את התכנון והעיצוב של מטבח יוקרתי: הנראות החיצונית והתוכן הפנימי. זו תהיה מלאכה דקדקנית של התאמה מושלמת בין שניהם. אף אחד לא יבוא על חשבון השני ולא תהיה פשרה. שני הרכיבים ישתלבו זה בזה, ישרתו זה את זה ומעל הכל יותאמו בדיוק לצרכיו, לטעמו האישי ולדרישותיו של הלקוח. מטבח יוקרה הוא מטבח מוזמן לפי תוכנית ומידה מבוקשות.

פונקציונליות היא ערך עליון

מטבח הוא עבור אנשים. לפיכך הפונקציונליות היא ערך עליון בו. המטבח צריך להיות נוח, פרקטי, מתוכנן לעבודה יעילה ולכל פונקציה הנדרשת לאנשים המשתמשים בו. אין בו דרישה שאיננה נכונה. נדרש הפתרון.

הפונקציונליות כערך עליון בולטת במיוחד במטבח בסגנון המודרני. לא יהיו בו קישוטים ללא מטרה פונקציונלית. האסתטיקה והעיצוב תמיד יתלוו לפונקציה והיא תוצג באופן מרשים, ישיר ומדויק, כי במטבחי יוקרה תהיה השקעה ותשומת לב בכל פרט במטבח, גלוי או נסתר.

התאמה לסביבתו

למטבח היוקרתי מקום נוכח ומרכזי בעיצוב הכולל של הבית. מטבחי יוקרה בדרך כלל יהיו מטבחים פתוחים והנראות המרהיבה שלהם תשתתף בעיצוב הכללי של הבית. הם יכולים להיות רהיט בפני עצמו או חלק משלם גדול יותר.

איכות וטכנולוגיה

אחד המאפיינים הבולטים במטבחי יוקרה הוא איכותם הגבוהה. האיכות נמדדת בכמה מדדים. חומרי הגלם של המטבח יהיו מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר שיש לשוק להציע. בכל פרט יושקעו מחשבה ופיתוח, לעיתים פורצי דרך, והם יעשו בטכנולוגיות ותהליכי ייצור המתקדמים ביותר בתחום. כל חלק בארונות המטבח יהיה מטופל, גם אם הוא יהיה נסתר לאחר הרכבת המטבח. דבר לא יישאר חשוף.
מיטב הפרזול יהיה במטבחי היקרה במטרה אחת: להפוך את העבודה במטבח לחוויה. נוחות לצד הנאה.

מטבחים מתועשים

כל החידושים והאיכויות שתחום המטבחים מציע מתאפשרים רק בחברת מטבחים מתקדמת. בדרך כלל זו תהיה חברה מתועשת גדולה, בעלת מוניטין, שאינה שוקטת על שמריה ותמיד מפתחת ומציגה את המוצרים והקונספט החדישים ביותר. זו חברה שתמיד תהיה חוד החנית בתחום, תפתח ותציג את המגמות העתידיות.

חומרים כמו זכוכית, פורצלן, נירוסטה, אלומיניום, פניקס יבואו לידי ביטוי בתצורות מיוחדות. חומרים אחרים יזכו במטבחי היוקרה לדרכי ביצוע ועיבודים שהם הרבה מעבר לסטנדרט המקובל.

חברת שולר (Schuller) גרמניה, הקיימת מעל 60 שנה, רכשה לעצמה מוניטין רב כחברה מתועשת מתקדמת בחזית מטבחי היוקרה. מותג הפרימיום שלה, next125, הוא מותג עטור פרסים על עיצוב פורץ דרך וחדשנות. בקולקציה של המותג נמצא עקרונות מובילים כמו דיוק, אלגנטיות, יצירתיות, אסתטיקה, פונקציונליות וטכנולוגיה. מטבחי next125 הם מטבחי יוקרה מודרניים מרגשים.

המותג next125 מוצג בארץ באולם תצוגה מרשים ברחוב גלגלי הפלדה 19 באזור התעשייה של הרצליה פיתוח. באולם התצוגה אפשר להתרשם ממטבחים שלמים ומריהוט משלים למטבח בעיצובים מרתקים, שמשרתים מטרות פונקציונליות ואסתטיות גם יחד. לדוגמא עגלת טרולי שתהיה נפלאה על הציר מטבח – פינת אוכל – סלון. אפשר בקלות גם למצוא לה שימושי אחסון נייד יצירתיים נוספים. וישנם מוצרי ריהוט מרהיבים נוספים, כמו: מזנונים, ארונות תצוגה לכלים, מדפי ברזל, שולחנות אוכל ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *