הכתובת הנכונה למטבחי יוקרה

באזור התעשייה של הרצליה פיתוח באולם תצוגה רחב ידיים ממוקם אולם הקונספט של מותג המטבחים next125 של קונצרן המטבחים הגרמני Schuller.
לרווחת לקוחותינו יש במקום חניה נוחה וסמוכה לאולם התצוגה, כולל נגישות.

next125 NX510 L202M NX640 F644 HA Model - מטבחים בהרצליה פיתוח

מטבחים בהרצליה פיתוח

מטבח יוקרתי דורש תשומת לב והעמקה לפרטים רבים. רצוי שיהיה מקום בו יהיה אפשר להתרשם מהמטבחים בצורה טובה. אולם תצוגה גדול ומרשים באזור התעשייה של הרצליה פיתוח יאפשר התרשמות כזו.

עיצוב מטבחים יוקרתיים – שמים דגש גם על הפרטים הקטנים

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. כך יש להתייחס גם לעיצוב של מטבחים יוקרתיים. ההבדל הגדול ביותר בין מטבחים יוקרתיים ממטבחים אחרים טמון בפרטים הקטנים. גם באלו שלא נראים לעין. מטבח יוקרתי אמור להיות מושלם בכל פן שלו. אולם התצוגה של מטבחי next125 בהרצליה פיתוח מאפשר התרשמות ממטבחים שלמים, מאובזרים ומצוידים, כך שאפשר להבחין בכל פרט וכן, גם להציץ לקרביו של המטבח ולראות כיצד מטופל כל פרט ופרט, כיצד נעשה החיבור המדויק למוצרי החשמל, הכנות מיוחדות למשטחי העבודה וכו'. באולם התצוגה המרשים של המטבחים בהרצליה פיתוח אפשר להבחין כבר ממבט ראשון, בהבדלים ממטבחים אחרים – בעיצוב, בגימור, בפרזולים, בתוספות החדשניות, בחשיבה על התמונה השלמה ועל כל הפרטים המרכיבים אותה ובתוצאה הסופית שמשלבת את הפונקציונאליות המושלמת עם העיצוב היוקרתי.
חשוב לציין, שהביקוש למטבחי יוקרה עלה משמעותית בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים שכאשר מדובר במטבחים, העתידים ללוות אותם שנים רבות, לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. המטבח הוא הלב הפועם של הבית. מומלץ להשקיע בו.

איך מוצאים מטבחים אשר עונים על כל הדרישות והצרכים?

ביקור באולם התצוגה היוקרתי של המטבחים בהרצליה פיתוח כבר יוכל לעזור לכם, כי אין כמו התרשמות אמתית ובלתי אמצעית מהמוצר עצמו. אפשר לראות את הגוונים, לגעת בחומר ולבחון היטב כל פינה.  מעצבי הבית של next125 ישמחו לעזור ולתת אינפורמציה מלאה על מהות המותג, האפשרויות הקיימות ולתת הכוונה ישירה אל המטבחים המתאימים בהתאם  לדרישות ולצרכים. מומלץ, עוד לפני כן, להבין עם עצמכם מה הם הצרכים והעדפותיכם האישיות: האם יש לכם העדפה לצבעים מסוימים? האם חשוב לכם שהמטבח יהיה עשוי או משולב עם חומרי גלם מסוימים? האם נתקלתם באלמנטים עיצוביים או בטכנולוגיות מתקדמות, שאתם פשוט חייבים שיהוו חלק מהמטבח שלכם?  כמובן שיש להתחשב גם בפרמטרים טכניים כמו גודל חלל המטבח שלכם וצורתו – לא כל מטבח יתאים לכל גודל וצורה של חלל. פרמטר חשוב נוסף ומשפיע יהיה התקציב. אפשר לקבוע אותו מראש או להחליט במשך התכנון מהו סדר העדיפות שלכם.

next 125 הינו מותג הפרימיום של מטבחי שולר מגרמניה – מותג אשר מעמיד סטנדרט חדש לעולם מטבחי היוקרה. אולם התצוגה המרשים של המותג ממוקם בהרצליה פיתוח ומהווה את הכתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש אחר מטבחים יוקרתיים מוקפדים.
באולם התצוגה של המטבחים בהרצליה בפיתוח אתם עתידים להתרשם מהיצע מגוון של מטבחים מפוארים, העומדים בסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר של עולם עיצוב המטבחים.
אם אתם מרגישים שההיצע המרשים מקשה עליכם את ההחלטה צוות העובדים המקצועי והאדיב של המותג ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לגרום לחלומות שלכם על המטבח המושלם להתגשם.

1 - מטבחים בהרצליה פיתוח